Rihanna pokazała się publicznie po raz pierwszy od porodu!

Rihanna zaskoczyła swoich fanów i pokazała się publicznie pierwszy raz od porodu! Gwiazda pojawiła się na londyńskim Wireless Festival w Crystal Palace Park, aby wesprzeć chłopaka i ojca swojego dziecka -  A$AP Rocky’ego, który był jedną z największych gwiazd wydarzenia. Riri jak zawsze prezentowała się niezwykle stylowo. Piosenkarka postawiła na czarną, mocno oversize'ową kurtkę z piórami typu puffer od Prady. Wokalistka wyglądała zjawiskowo. 

Rihanna i A$AP Rocky: ciąża wokalistki

W styczniu 2022 roku Rihanna i A$AP Rocky zaszokowali wszystkich informując że spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Aby ogłosić radosna nowinę, para dała się sfotografować podczas spaceru po Nowym Jorku. Gwiazda zaskoczyła wtedy wszystkich odważną stylizacją, która dumnie eksponowała brzuszek artystki. Była to zapowiedź „ciążowego” stylu gwiazdy, o którym później mówili wszyscy. Nawet będąc już w mocno zaawansowanej ciąży, młoda mama pojawiała się ze swoim chłopakiem na licznych eventach, wzbudzając przy tym sensację swoimi oryginalnymi stylizacjami. Riri nie ukrywała nigdy swojej miłości do mody, a wymyślne kreacje bardzo pomogły jej zachować swój styl, także podczas ciąży.

"Właśnie teraz, będąc w ciąży, niektóre dni czujesz się jak, 'Ugh, chcę po prostu leżeć tutaj na tej kanapie przez cały dzień. Ale kiedy nakładasz trochę szminki, przekształcasz się” - powiedziała Riri.