Rihanna pojawiła się na okładce grudniowego magazynu GQ. Jest to o tyle zaskakujące, że grudniowe wydanie zawsze poświęcone jest mężczyznom, a dokładnie tym, którym przyznano tytuł "Man of the year". W tym roku wyróżnienie otrzymali Channing Tatum, Usain Bolt, Ben Affleck i Quentin Tarantino. 

Wokalistka pozuje w samej skórzanej ramonesce. Dzięki temu możemy przyjrzeć się jej ostatniemu tatuażowi, który Riri zrobiła sobie, żeby uczcić pamięć niedawno zmarłej babci. Co sądzicie o całej sesji Maria Sorrentiego.

Barbadoska jest ostatnio bardzo zajęta. Kilka dni temu wystąpiła podczas pokazu Victoria's Secret (więcej tutaj), w sobotę była gościem muzycznym w programie satyrycznym "Saturday Night Live", a dzisiaj ogłosiła tournee poprzedzające premierę siódmego albumu "Unpologetic", „777 Tour”!

Fani i dziennikarze z całego świata będą towarzyszyć artystce na pokładzie Boeinga 777. Będzie nim podróżować  do siedmiu miast w siedmiu krajach. Artystka ujawni miejsce koncertu swoim fanom dopiero po przybyciu do ich miasta!

Daty koncertów::
14 Listopada - Meksyk
15 Listopada - Toronto
16 Listopada - Sztokholm
17 Listopada - Paryż
18 Listopada - Berlin
19 Listopada - Londyn
20 Listopada - Nowy Jork

GALERIA