A$AP Rocky i Rihanna znają się od lat. Wokalistka wystąpiła nawet w teledysku rapera "Fashion Killa" w 2013 roku, wcielając się w dziewczynę muzyka. Co ciekawe, w momencie nagrywania klipu Rocky był w związku z modelką Chanel Iman. Na dodatek, w tym samym roku występowali razem na trasie koncertowej Riri "Diamonds World Tour". Musiało minąć dobrych parę lat, żeby Barbadoska i Amerykanin zaczęli spotykać się na poważnie.

Rihanna i A$AP Rocky są razem! "Jest miłością mojego życia" - potwierdził raper

A$AP Rocky potwierdził plotki o związku z Rihanną w wywiadzie dla amerykańskiego magazynu GQ. Nie owijając w bawełnę nazwał ją "miłością swojego życia". "Jest jedną na milion. Myślę, że kiedy wiesz, to wiesz. Ona jest tą jedyną. (...) Więc tak, myślę, że można powiedzieć, że sprawa jest poważna." - dodał 32-latek.

Nie wiemy kiedy gwiazdy zaczęły się spotykać, ale zagraniczni dziennikarze podają, że chodzi o zeszły rok - wtedy Rihanna zerwała ze swoim ówczesnym partnerem, saudyjskim biznesmenem, Hassanem Jameelem. Byli parą przez trzy lata. To nie wszystko, A$AP Rocky wziął udział w kampanii kosmetyków Fenty Skin i udzielał się promocyjnie w tym projekcie, a Amerykanin przyznał w ostatnim wywiadzie, że jego partnerka miała też spory wpływ na jego najnowszy album zatytułowany "All Smiles". 

Rihanna i A$AP Rocky: poprzednie związki gwiazd

W 2011 roku raper spotykał się z inną gwiazdą z branży a mianowicie z Iggy Azaleą. Dwa lata później A$AP Rocky był związany ze wspomnianą już Chanel Iman, jednak para rozstała się w 2014. Przez długi czas nie był z nikim oficjalnie łączony, aż do relacji z Rihanną. 33-letnia dziś gwiazda ma za sobą m.in. trudny związek z Chrisem Brownem (2007-2009), w trakcie którego wokalista dopuszczał się przemocy domowej - do sieci trafiły nawet zdjęcia poszkodowanej gwiazdy, a sprawa trafiła przed oblicze sądu. Następnie przez wiele lat celebrytka była łączona z Drake'iem (2009-2016), a w 2013 roku na chwilę zeszła się z Brownem. Od 2017 roku była w relacji Jameelem.