Rihanna i River Island to duet, którego potencjał jest zdecydowanie za duży jak na jeden sezon. Dlatego tym razem klientki brytyjskiej marki będą się cieszyć już drugą, tym razem letnią, kolekcją gwiazdy. 

Tym razem Riri i wspierający ją projektant Adam Selman znów skupili się na kobiecym wydaniu gangsterskiego stylu, ale dodali też do zbuntowanej całości trochę glamouru z lat 90. W kolekcji znajdziemy sandałki na szpilce, krótkie topy, płaszczyki z kapturem, koszule i superodważne body. Wszystko totalnie w stylu Rihanny, która grzeczne i eleganckie elementy garderoby elektryzująco łączy z tymi uznawanymi za wyzywające.

Kolekcję Rihanna dla River Island na lato 2013 znajdziecie w galerii wyposażonej w ceny >>

 

KONKURS

 

A może macie ochotę na zakupy w RI na nasze konto? Wystarczy wziąć udział w konkursie ELLE.pl i River Island, by wygrać vouchery o wartości 700 złotych! 

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

Odwiedź jeden z siedmiu wybranych sklepów River Island i przygotuj swój autorski look złożony z ubrań tej marki. Poczuj się jak gwiazda, zrób zdjęcie swojej stylizacji lub stwórz kolaż i wgraj pracę do naszej sekcji STYLIZACJE.

Zdjęcie lub grafikę opisz tagiem konkursowym: rihanna_for_river_island

Trzy najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone voucherami na zakupy w sklepach River Island o wartości 700 pln!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 6. czerwca 2013.


Lista sklepów z kolekcją Rihanna for River Island w Polsce: Arkadia w Warszawie, Galeria Mokotów w Warszawie, Galeria Bałtycka w Gdańsku, Stary Browar w Poznaniu, Plaza w Lublinie, Galeria Kaskada w Szczecinie i Silesia w Katowicach.