Choć o problemach tej pary plotkowano od lat, tego nikt się nie spodziewał. Reni Jusis i Tomek Makowiecki biorą rozwód - podają ogólnopolskie serwisy internetowe. Ich związek od samego początku wzbudzał wiele emocji, chociażby ze względu na różnicę wieku. Często podkreślano, że Reni jest o 9 lat starsza od swojego partnera. Gdy zaczęli się spotykać Jusis miała już ugruntowaną pozycję w branży muzycznej, Makowiecki dopiero stawiał pierwsze kroki, wcześniej wziął udział w popularnym talent-show "Idol". Nie afiszowali się swoim związkiem. Z początku nikt im nie dawał szans, ale Reni Jusis i Tomek Makowiecki wzięli ślub w 2008 roku. Dwa lata później urodził się ich syn Teofil, a w 2012 roku córka Gaja. Co się wydarzyło? Dlaczego 44-letnia Reni Jusis i 35-letni Tomek Makowiecki rozwodzą się?

Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwodzą się? Para rozstała się kilka miesięcy temu

Przeciągu kolejnych lat media plotkarskie donosiły, że małżeństwo Reni Jusis i Tomka Makowieckiego przechodzi kryzys. Muzyk często był widziany sam na imprezach, a o wokalistce było głośno ze względu na wychowywanie dzieci w według zasad eko (od wydania w 2009 roku albumu "Iluzjon cz. I" gwiazda skupiła się na rodzinie i następną płytę nagrała dopiero w 2016 roku). W rozmowach z dziennikarzami Reni dawała odczuć, że nie pasuje jej tryb życia męża. Niestety para postanowiła się w końcu rozstać.

"Reni Jusis i Tomek Makowiecki podjęli decyzję o rozwodzie. Nie są ze sobą od pół roku, ale rozstają się w zgodzie. Będą wspólnie wychowywać dzieci, a ostateczna decyzja o zakończeniu małżeństwa zapadła kilka miesięcy temu" - podaje anonimowy informatory cytowany przez Pudelka. 

Reni Jusis i Tomek Makowiecki nie skomentowali tych doniesień.