Reese Witherspoon doczekała się trojga dzieci. Dwoje z nich pochodzi ze związku z Ryanem Phillippem, z którym aktorka grała w kultowym filmie „Szkoła uwodzenia”. Tych dwoje nie musiało udawać zakochanych, ponieważ już wówczas, w 1999 roku stanowili parę. W tym samym roku wzięli ślub, a we wrześniu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko – córkę Avę Elizabeth Phillippe. Dziś dziewczyna ma 23 lata i to właśnie u niej fani Reese doszukują się największego podobieństwa do sławnej mamy. Internauci i portale plotkarskie wielokrotnie podkreślały, że aktorka i jej córka wyglądają jak siostry – co doskonale widać także na świątecznym zdjęciu dodanym wczoraj przez Reese na Instagram.

Reese Witherspoon publikuje rodzinne zdjęcie z okazji świąt. Jak wyglądają dziś jej dzieci?

Oprócz Avy, na fotografii widać też Deacona Phillippe, który skończył w tym roku 19 lat. To także owoc związku Reese z Ryanem Phillippe. W jego przypadku fani podkreślają podobieństwo zarówno do matki, jak i do ojca. Po rozstaniu pary w 2007 roku, Reese nawiązała relację z agentem artystycznym Jimem Tothem, z którym pozostaje w związku z do dziś. W 2012 roku przyszedł na świat ich najmłodszy syn - Tennessee James Toth, który ma 10 lat. Na drugim zdjęciu opublikowanym przez Reese, cała rodzina pozuje w komplecie.

Pod rodzinną fotografią naturalnie zaroiło się od komentarzy. Obok wielu życzeń wesołych świąt, internauci podkreślali, jak wiele cech wyglądu łączy Reese z jej dziećmi. „Twoja córka jest do ciebie bardziej podobna niż ty do samej siebie. Wesołych świąt!” – brzmi jeden z najpopularniejszych komentarzy.