Reefashion App zyskała szybkie uznanie wśród wielu grup społecznych: twórców, artystów (którzy wystawiają nieraz najciekawsze rzeczy!), trendsetterek, blogerek i wszystkich tych, którzy lubią modę, ale jednocześnie nie są obojętni na los naszego środowiska.

Badania rynkowe (market research) wskazują na to, że w 2021 roku rynek mody będzie odpowiadać za 10% całej emisji dwutlenku węgla na świecie i będzie drugim, co do wielkości, konsumentem światowego zaopatrzenia w wodę. Ale co gorsza, przewiduje się, że do 2030 r. nasza konsumpcja wzrośnie nawet o 60%. Jednak, jeśli przedłużysz żywotność swoich ubrań, możesz zmniejszyć ich wpływ na środowisko nawet o 30%.

Aplikacja Ree Fashion to koncept prosto z Kopenhagi. Jej założyciele wierzą, że skandynawska filozofia wnosi wartościowe podejście do przedłużania życia ubrań i eliminowania nadprodukcji. Scandi Style to nie tylko sposób myślenia, ale styl życia. W kontekście mody to ubiór bez zasad, mieszanie i dopasowywanie oraz tworzenie strojów, które można nosić przez cały czas, unikając w ten sposób sezonowości i potrzeby kupowania nowych rzeczy.

Zastosowanie skandynawskiego podejścia do zakupów przy jednoczesnym dostępie do tysięcy szaf innych ludzi jest tym, co może pomóc w przekształceniu naszego obecnego systemu mody, położeniu większego nacisku na zrównoważonej modzie i wzmocnieniu poczucia współodpowiedzialności za środowisko.
Ree Fashion to nowa aplikacja, na której można dowolnie sprzedawać lub/i kupować ubrania z drugiej ręki.

Aplikacja ma już tysiące użytkowników i pomaga dotrzeć zarówno do dedykowanej społeczności kupujących jak i do szaf pełnych perełek ubraniowych, zamiast kupować nowe, przedrożone rzeczy z sieciówek, Wszystko, co trzeba zrobić, aby rozpocząć swoją przygodę z Ree Fashion, to utworzyć profil, udostępnić swoją garderobę, a następnie połączyć konto z systemem płatności.

Korzystając z aplikacji każdy z nas przyczynia się do pomocy w rozwiązaniu największych problemów współczesnego świata – nadprodukcji w modzie oraz jej szkodliwości dla środowiska. Możesz równocześnie pomagać w ratowaniu planety i zarabiać.

To rozwiązanie, które pomaga naszym portfelom i Ziemi. Win-win. Dbamy o planetę, zarabiamy, oszczędzamy i bawimy się modą.

Jedno spojrzenie na konto na Instagramie Ree i już wszystko jasne: ten feed tętni życiem. Mnóstwo tu kolorów, kontrastów i osobowości. To nie tylko kwestia inspiracji Kopenhagą i tego, że część teamu pracuje właśnie stamtąd, ale zasługa faktu, że ta filozofia przemawia do nas najbardziej. Skandynawski styl to połączenie kreatywności i miłości do zrównoważonej mody. Co-founder i COO aplikacji, Jesper Haugaard mówi: Scandi Style 2.0 to ubieranie się bez konkretnych zasad; to projekty i formy wyzwalające pewność siebie, to stylizacje, które można nosić na co dzień. Chodzi w nim przede wszystkim o nieustanną zabawę i dopasowywanie do siebie nowych elementów.

Jeśli zainspirujemy się tym podejściem, w połączeniu z dostępem do miliona modowych perełek za rozsądne pieniądze w aplikacji, otrzymamy nieograniczoną ilość możliwości, by wyrażać siebie i swój styl.

Chcemy zachęcać i tworzyć społeczność, w której kreatywność i zrównoważona moda idą dłoń w dłoń. Bo wierzymy, że razem jesteśmy w stanie odmienić świat mody. Naszą rolą i misją jest zarażanie tym nieco buntowniczym podejściem.

Rozpocznij sprzedaż i ocal planetę już dziś. Pobierz aplikację Ree Fashion.