Czego powinniśmy oczekiwać od serum rozjaśniającego? 

Najważniejszą cechą produktu, który ma poprawić i ujednolicić koloryt skóry jest jego uniwersalność w działaniu. Niezależnie, czy przebarwienie powstało na skutek promieni słonecznych, czy ze względu na upływające lata - produkt powinien oddziaływać na każde z nich. Tak właśnie działa Vinoperfect Serum Rozjaśniające Przebarwienia CAUDALIE®. Opinie użytkowniczek na całym świecie są zgodne. Niezależnie, jak powstało przebarwienie oraz jaki mamy kolor i typ skóry - serum zadziała. Nie bez powodu produkt z linii Vinoperfect jest topowym produktem marki Caudalie, francuskiego brandu z korzeniami w pięknym Bordeaux. 

Wiele z nas traktuje przebarwienia jako niedoskonałości nie do pokonania. To nieprawda. Kluczem do sukcesu jest wybór kosmetyku skutecznego. Badania potwierdzają, że 63% użytkowniczek zauważyło rozjaśnienie cery po użyciu jednej buteleczki serum Caudalie. 

Oprócz działania ważny jest także skład. Nasza kosmetyczka powinna być zbiorem tego, co najlepsze dla skóry. Postawmy więc na produkty z naturalnym składem, wolne od silikonów, wegańskie. Serum rozjaśniające z linii Vinoperfect zapewnia nam 98% składników pochodzenia naturalnego, bezpieczeństwo przebadane dermatologicznie, gwarancję braku fotouczulenia, co oznacza, że można je stosować w ciągu dnia. Nie znajdziemy w nim także zapychających pory olejów. Produkt marki Caudalie jest skuteczny przeciwko przebarwieniom, naturalnie. Swoją moc czerpie z tego, co daje nam środowisko naturalne, bez zbędnych składników i chemicznych ulepszeń. 

Co przemawia za serum rozjaśniającym przebarwienia Vinoperfect marki Caudalie?

Polski rynek kosmetyczny może być wdzięczny za pojawienie się tej francuskiej marki na rodzimym rynku. Francuski od lat korzystają z dobrodziejstw serum rozjaśniającego, a my nie od dziś zachwycamy się ich nieskazitelną, promienną cerą i makijażami w wersji no make up. O popularności kosmetyku świadczy jego plasowanie się na 1. miejscu na liście najczęściej sprzedawanych kosmetyków aptecznych!

Marka Caudalie nie spoczywa na laurach. Serum produkowane jest w nowych, innowacyjnych opakowaniach. Teraz nadają się do recyklingu w 100%. Dzięki temu, kupując produkt nie przyczyniamy się do jakiejkolwiek degradacji środowiska i nadprodukcji odpadów. 
Kosmetyki w wersji serum często nie trafiają do nas pod względem struktury. Szukamy czegoś lekkiego, delikatnego, niezatykającego porów, a jednocześnie maksymalnie nawilżającego. To właśnie atuty kosmetycznego hitu Caudalie Vinoperfect. Fenomen serum stanowi także jego piękny, roślinny zapach, który łączy w sobie pomarańcze, arbuza, miętę i aromat kwiatu cedru. 

Za sukcesem tego bestsellerowego produktu stoi winiferyna – substancja opatentowana przez laboratoria marki Caudalie. Ten naturalny przeciwutleniacz polifenolowy zawarty w soku z winorośli reguluje proces pigmentacji i ogranicza nadprodukcję melaniny. Jednym słowem zapobiega rozwojowi i powstawaniu przebarwień, jednocześnie niwelując już te, które mamy. Fenomenem jest, że winiferyna ma 62 razy silniejsze działanie niż osławiony kwas askorbinowy, czyli witamina C.

Nie bójmy się stosować serum podczas karmienia ciąży czy w czasie ciąży. Jest całkowicie bezpieczne. 


Efekty stosowania serum Caudalie Vinoperfect

Co przemawia za gwarancją efektów używania rozjaśniającego eliksiru? Wyniki! Dowodzą one, że przebarwienia redukują się aż o 63% już po użyciu 1 buteleczki kosmetyku. Za sukcesem stoi nieustanne udoskonalanie produktu i niespoczywanie na laurach. Serum, w kolejnej już odsłonie, jest jeszcze bardziej skuteczne. Już 98% substancji w jego składzie jest pochodzenia całkowicie naturalnego. Nie znajdziemy w nim parabenów, fenoksyetanolu, ftalanów, olejków, PEG, silikonu, czy składników odzwierzęcych. 

Jeżeli w dalszym ciągu poszukujesz produktu kosmetycznego, który przyniesie prawdziwy, rozświetlający efekt i zniweluje przebarwienia - serum serii Vinoperfect francuskiej marki Caudalie to dobry kierunek. Sprawdzona skuteczność dla każdego typu skóry i opinie zadowolonych użytkowniczek to gwarancja odpowiedniej jakości.