Ramówka TVN na wiosnę 2019 - wiemy już, które programy i seriale będziemy oglądać w najbliższych miesiącach. Tym razem na ramówce TVN poznaliśmy premierowe seriale oraz dobrze nam znane hity z poprzednich sezonów. Ale ramówka TVN to nie tylko konferencja dotycząca najbliższych planów stacji. Na tym wydarzeniu zawsze zjawia się plejada gwiazd współpracujących z TVN. 

Ramówka TVN: wiosna 2019. Programy

Na zamówienie TVN powstało kilka nowych produkcji telewizyjnych, m.in. premierowy serial "Chyłka - Zaginięcie" (na podstawie powieści Remigiusza Mroza) z Magdaleną Cielecką w roli głównej, serial "Szóstka" (opowie historię o łańcuchowym przeszczepie nerki), czy telenowela "Zakochani po uszy" (już leci na TVN!). Jeśli chodzi o nowe programy rozrywkowe, widzowie będą mogli zobaczyć takie formaty jak np. "Starsza pani musi fiknąć" czy nowy sezon "Big Brothera" na TVN 7 (show poprowadzi Agnieszka Woźniak-Starak). Powróci słynna "Diagnoza", "Odwróceni" (po 12 latach od ostatniej emisji), "Agent - Gwiazdy", "Na Wspólnej", "Kuchenne rewolucje", "Milionerzy", a także "Efektu Domina".

Ramówka TVN: wiosna 2019. Gwiazdy

Na ramówce TVN nie mogło zabraknąć gwiazd i ambasadorów stacji. Konferencję poprowadzili tym razem Marcin Prokop oraz Magda Mołek, a na wybiegu zobaczyliśmy m.in. Magdę Gessler, Kingę Rusin, Izabelę Janachowską (celebrytka niedawno przyznała, że spodziewa się dziecka), Maję Ostaszewską, Macieja Stuhra, Annę Cieślak, Małgorzatę Rozenek-Majdan, Agatę Młynarską, Agnieszkę Woźniak-Starak, czy Dorotę Szelągowską. Ten dzień z pewnością zapamięta na długo Anna Starmach. Jurorka MasterChefa niestety miała mały wypadek - zgubiła but. Na szczęście szybko zatuszowano wpadkę i nie wszyscy zauważyli to zdarzenie. 

Spot TVN: wiosna 2019

Ramówka TVN na wiosnę 2019. Zobacz zdjęcia: