W 2019 roku polska marka Rage Age – znana ze świetnej mody męskiej – zadebiutowała w segmencie damskim. Z sukcesem. Kolejna, jesienno-zimowa kolekcja jest potwierdzeniem, że wprowadzenie linii dla kobiet było trafnym wyborem. A my możemy dzięki temu cieszyć się świetnie skrojonymi, jakościowymi ubraniami z kategorii premium, które będą w naszej garderobie przez wiele sezonów, co zgodne jest z obecnymi trendami, by kupować rzeczy, które zostaną z nami na dłużej – to dobre dla naszego portfela i środowiska.

Warto od razu dodać, że ubrania z metką Rage Age powstają zgodnie z filozofią „fair trade” oraz „less waste”. Marka stawia na nowoczesne włókna, wykorzystuje tkaninę „do końca” i stosuje zasady odpowiedzialnego krawiectwa oraz postępuje w duchu idei zrównoważonego rozwoju, aby uniknąć nadprodukcji. 

Co zatem znajdziemy w nowej kolekcji Rage Age dla kobiet? Z jednej strony ponadczasowe elementy, które będą służyły nam lata, tak zwane klasyki. Kraciasta kurtka, długi, nieco przeskalowany płaszcz, swetry czy t-shirty – to wszystko idealna baza szafy, która pozwala tworzyć wygodne i eleganckie miejskie stylizacje. Z drugiej strony mamy wspomniane lata 80. i rock’n’rollowego ducha, czyli takie rzeczy jak, biała ramoneska, skórzana sukienka mini ze spektakularnymi rękawami czy drapowana sukienka w print z drobniutkimi różami, rockowe skórzane spodnie – wszystko to podkręci naszą garderobę i oddaje zadziornego ducha Rage Age. Doskonale prezentuje się też na tle kultowego budynku Pałacu Kultury i Nauki, który obok ubrań gra istotną rolę w kampanii marki na jesień i zimę 2020/2021.

Także męska linia na nowy sezon warta jest uwagi – czarna skórzana kurtka, klasyczna biała koszula albo biały golf – to modele, które spokojnie można zaadaptować na potrzeby damskiej szafy.

Ubrania z najnowszej kolekcji marki Rage Age dostępne są w sklepie internetowym z modą premium modivo.pl