Mamy 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis, ale powrót "starego" Quebonafide to nie żart. Dziś oficjalna premiera "docelowego" albumu rapera zatytułowanego "Romantic Psycho - Japan Edition".

Dziś premierę ma mój docelowy album, w którego realizację włożyłem wiele pracy i serca. Dziękuję wszystkim zaangażowanym za ostatnie dwa miesiące – mówi Quebonafide.

Płyta liczy 16 kawałków i można ją zamówić na stronie QueQuality. Towarzyszy jej teledysk, w którym Quebonafide symbolicznie odsłania tatuaże i "zmywa" z siebie makijaż. Quebo ujawnił tajemnicę tego, jak maskował przez ostatnie trzy miesiące swoje tatuaże. Każdego dnia nakładano mu warstwę specjalnego podkładu. W nowym kawałku Quebonafide komentuje medialny szum wokół jego osoby i bliskich ("moja dziewczyna śpiewa pop", "paparazzi pod poduszką"). Z kolei, scena z Januszem Chabiorem to nawiązanie do jego występu w programie "Dzień Dobry TVN".

Quebonafide w Dzień Dobry TVN - zobacz występ rapera - CGM.pl

Na koniec klipu pojawia się kadr z informacją, że raper przeznaczył pieniądze za współpracę z Allegro na cele charytatywne: