Sporej grupie klientów ciepła kurtka kojarzy się tylko z puchem naturalnym. Tymczasem ocieplina Thermore® EcoDown® Fibers 2.0 pochodzi w 100 proc. z recyklingu. Jej parametry ciepła są bardzo wysokie – na poziomie puchu naturalnego – dzięki czemu kurtka zachowuje się jak tradycyjna puchówka, ale bez użycia w produkcji materiału odzwierzęcego. Zlokalizowane w pikowanych komorach lekkie, ekologiczne wypełnienie zapewnia wysokie parametry termoizolacyjne, zachowując niską wagę. Kurtki są więc niezwykle miękkie, lekkie i ciepłe.

Najnowsze propozycje z kolekcji Anny Lewandowskiej dla 4F mają nowoczesny miejski fason: są krótkie i szerokie, dzięki czemu pozwalają na swobodę ruchów. Dodatkowymi atutami są obszerny, zintegrowany kaptur oraz wysoki, dekoracyjny kołnierz zapinany na magnes. To fason dla dynamicznych osób ceniących aktywność na powietrzu niezależnie od pogody przy zachowaniu komfortu oraz dbałości o styl i najnowsze trendy. 

Hydrofobowa impregnacja materiału zabezpiecza kurtki przed przenikaniem wilgoci z zewnątrz. Główny zamek (marki YKK) zabezpieczony jest zewnętrzną plisą przeciwwiatrową zapinaną na napy a dwie boczne kieszenie zapinane są na wodoodporne zamki. Razem stanowią dodatkową zaporę dla wilgoci i niesprzyjającej aury. Wewnętrzne, elastyczne mankiety osłaniają dłonie przed chłodem. Praktyczna otwarta wewnętrzna kieszeń zmieści niezbędne drobiazgi. 


Dla osób szczególnie zwracających uwagę na detale ważnymi elementami mogą okazać się wytłaczana w emblematy marki podszewka oraz puller od suwaka z logo AL. 
Jak wygląda w kurtkach ze swojej kolekcji sama Ania Lewandowska? 
 

Kurtki dostępne są w sklepach stacjonarnych 4F, na stronie internetowej www.4F.pl oraz w aplikacji mobilnej, w pełnym zakresie rozmiarów od XS do XL.

Cena: 499 zł