Niezależnie od tego, jak i czy świętujesz, Gwiazdka wyczekiwana jest przez wszystkich. W końcu nie ma nic piękniejszego, niż zapach świeżo upieczonego piernika, dekorowanie choinki, czy eksponowanie najpiękniejszych dekoracji. To właśnie te drobne przyjemności budują nastrój pełen wigoru i szczęścia.   

Do klasycznej stylistyki wnętrz i produktów marka postanowiła dodać wyjątkowy element sensoryczny, w postaci filmiku stworzonego w duchu ASMR. Do współpracy zaproszono szwedzką artystkę Sabinę Ddumbę, która zabiera nas w świąteczną eksplorację dźwięków – od szelestu ozdób choinkowych, po delikatny pogłos zastawy stołowej. Wejdź do tego niezwykłego świata i poczuj magię świąt z trzema głównymi trendami tego sezonu: Holiday Classics, Merry Minimalism oraz Christmas Glam.

Holiday Classics

Świece na długie wieczory, ciepłe koce na chłodniejsze dni. Ta przytulna i relaksująca atmosfera Holiday Classics wprowadzi Cię w odpowiedni nastrój. Dominują ciepłe odcienie bieli, beżu i brązu przełamane klasyczną czerwienią, z odrobiną żółci. Tkaniny takie jak miś, wełna czy aksamit idealnie ogrzeją Twój salon i będą przełamaniem dla drewnianych dodatków. 

Merry Minimalism

Tam gdzie skandynawski styl łączy się z japońskim minimalizmem, tam powstaje świąteczna linia Merry Minimalism. Idealna dla tych, którzy szukają eleganckich wnętrz, w ciepłym, przyjaznym wykończeniu. Kluczową rolę odgrywa tutaj część jadalniana. Lniane obrusy, ze szklanymi naczyniami i rustykalną serią ręcznie robionej ceramiki, tworzą kompletny wystrój. 

Christmas Glam

Christmas Glam, to coś dla Tych, którzy w święta stawiają na błysk i ekstrawagancję. Króluje złoto, brokat i … wszystkie kolory tęczy, które łączymy z meblami w stonowanej kolorystyce. Im większa różnorodność, tym lepiej – można zaszaleć. Z takimi świątecznymi akcentami jak świąteczne bombki w kształcie balonów, awokado, hot dogów czy pingwinów, tegoroczna Gwiazdka będzie jeszcze weselsza. 

 
Odkryj świąteczną kolekcję JOTEX.