Parki, fontanny, pomniki? Nic z tych rzeczy. ELLE odczaruje nudne przewodniki po europejskich stolicach i pozwoli Wam zwiedzić je fascynującym szlakiem mody! 

Redaktorzy 4 zagranicznych edycji magazynu i zaprzyjaźnione z nimi gwiazdy już w listopadowym numerze polskiej edycji ELLE pokażą Wam, gdzie chodzą na zakupy, jedzą lunch i gdzie szukają inspiracji. Wielbicieli stylu "street" na pewno ucieszą też zrobione przez redakcję zdjęcia ciekawie ubranych ludzi z ulic europejskich metropolii!

Bezcenne notatki sporządzone przez naszych zaprzyjaźnionych redaktorów i stylistów ELLE z 4 stolic mody oddamy w Wasze ręce już dziś - 10 października w dodatku do nowego numeru magazynu. Znajdziecie w nim adresy i krótkie opisy butików, najmodniejszych klubów, restauracji i hoteli Mediolanu, Paryża, Nowego Jorku i Londynu. 

Na ELLE.pl obejrzycie zaś unikalne wideo i posłuchacie muzyki związanej z atmosferą każdej z czterech stolic (nasi redakcyjni koledzy dali nam dostęp nawet do swoich prywatnych ipodów!).

PRZEWODNIK ELLE w ELLE.pl - słuchaj, oglądaj, zainspiruj się!

 To wszystko dzięki planecie ELLE i jej kosmopolitycznym redakcjom. Już wkrótce przedstawimy Wam sylwetki naszych redakcyjnych kolegów, którzy z wielką pasją stworzyli dla Was ten wyjątkowy przewodnik.

Dodatku "Przewodnik ELLE - 4 stolice mody"

szukajcie w nowym numerze ELLE, który trafi do kiosków już 10 października!

Okładka ELLE - listopad 2012