Rossmann to jedna z ulubionych drogerii Polaków. Słynna sieć funkcjonuje również w Czechach, Albanii, Turcji, na Węgrzech oraz oczywiście w Niemczech, gdzie została założona. Czy wiedzieliście, że pierwszy polski sklep Rossmanna został otwarty 23 maja 1993 roku? Za co tak lubimy sklepy Rossmann? Za olbrzymi wybór produktów, zwłaszcza kosmetyków i ciekawe promocje. Z pewnością wielu z was przegląda gazetki Rossmann w poszukiwaniu jak najlepszych obniżek cenowych.

Promocje w Rossmannie - na to warto polować

Promocje w Rossmanie zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem.  Pamiętacie listopadową akcję "1+1" z okazji Black Friday? Teraz przeszedł czas na kolejną ofertę promowaną przez hasło "2+2 gratis: zadbaj o siebie, zadbaj o naturę". Na czym polega nowa promocja w Rossmannie? Jeśli należysz do klubu Rossmann, nie możesz tego przegapić. Zasada jest prosta: kup dwa produkty dostępne w Rossmann, a dwa dostaniesz w prezencie. Czyli kupisz cztery produkty w cenie dwóch - to duża oszczędność! Uwaga, dotyczy to tylko specjalnie oznaczonych artykułów.

Promocje w Rossmannie - 2+2 gratis

Które produkty w Rossmannie zostały objęte promocją "2+2 gratis"? Oferta jest naprawdę spora. Na stronie internetowej drogerii Rossmann znajdziecie np. kosmetyki, jak i artykuły spożywcze, czy higieniczne. Są to np. balsamy AA, olejki do twarzy i szampony Alterra, kosmetyki do włosów L'oreal Botanicals Fresh Care, węglowy peeling Biotaniqe, organiczne cukry, algi od Diet-Food i Purella Food (w tym smakołyki sygnowane przez Ewę Chodakowską!), maseczki Lirene, płatki pod oczy Efektima, toniki Garnier i olejki Evree, a także słynne pasty do zębów Himalaya Herbals. Lista jest spora. Czy wiesz już co kupisz w ramach promocji "2+2 gratis" w Rossmannie?

Promocja Rossmann "2+2 gratis" obowiązuje w terminie 9-18.01.2018