Lato zbliża się wielkimi krokami, więc Rossmann proponuje swoim klientom kolejną promocję. Każda akcja tej znanej drogerii wzbudza wiele emocji, a fanki sklepów nie mogę się doczekać, aż będą mogły zakupić swoje ulubione kosmetyki po niższej cenie, albo część z nich dostać za darmo (w zależności od promocji Rossmann). Niemiecka sieć co kilka tygodni proponuje kolejne rabaty.  Z pewnością wielu z was przegląda gazetki Rossmann w poszukiwaniu jak najlepszych obniżek cenowych. Najpopularniejsze to  "2+2 gratis", czy "-55% na produkty do makijażu", a niedawno odbyła się również "noc zakupów". Co tym razem przygotował dla nas Rossmann?

Victoria's Secret w Rossmannie. Które produkty trafiły do słynnej drogerii? >>

Promocja w Rossmann: 2+2 gratis. O krok od lata

Rossmann tym razem promuje akcję "2+2 gratis. O krok od lata". To promocja skierowana jest głównie do kobiet i dotyczy tym razem kosmetyków pielęgnacyjnych. Dokładnie chodzi o produkty do pielęgnacji stóp i paznokci oraz do depilacji. Sole do kąpieli, odżywki do paznokci, balsamy i kremy, dezodoranty do stóp, maszynki do golenia, pilniki, żelowe wkładki i poduszki, spraye i dezodoranty - to wszystko znajdziecie w nowej promocji Rossmann na tegoroczne lato. 

Ruszyła wyprzedaż w Zarze >>>

Promocja Rossmann "2+2" rozpocznie się w piątek, 21 czerwca i potrwa do końca miesiąca (lub do wyczerpania zapasów). Pamiętajcie, akcja skierowana jest tylko do członków Klubu Rossmann. Produkty po obniżonej cenie będzie można kupić w sklepach stacjonarnych oraz online. Jak zawsze przy akcjach Rossmann "2+2" chodzi o kupienie czterech różnych kosmetyków (muszą mieć różne kody kreskowe lub numery katalogowe). Gratis będą dwa tańsze

Drogerie dostępne są Czechach, Albanii, Turcji, na Węgrzech oraz oczywiście w Niemczech.