Sieć Rossmann, której słynne sklepy znajdziemy też m.in w Czechach, Niemczech i na Węgrzech, jest uwielbiana przez Polaków. Nic dziwnego - szeroki asortyment, dostępność drogerii i słynne promocje przyciągają klientów. Teraz czeka na was kolejna - 2+2 gratis. Kiedy się rozpocznie promocja w punktach Rossmann? 

Victoria's Secret w Rossmannie. Które produkty trafiły do słynnej drogerii? >>

Promocja w Rossmann: 2+2 gratis na kosmetyki dla dzieci! Nowa oferta na grudzień

Promocja 2+2 na grudzień obejmie kosmetyki do pielęgnacji dla dzieci, więc z oferty najchętniej skorzystają rodzice, ale to dobry moment na zaopatrzenie się też w kosmetyczne prezenty, jeśli po prostu macie dzieci w rodzinie. Akcja nosi tytuł "Pielęgnuj tak, jak kochasz". Jakie produkty kupimy w promocji Rossmann 2+2? Już wkrótce ich pełna lista pojawi się na stronie drogerii, ale na pewno znajdziemy tam kremy dla dzieci, chusteczki czy płyny do kąpieli. 

Zobacz: Najpopularniejsze kosmetyki do makijażu>>

Kiedy zaczyna się Rossmann 2+2? Promocja wystartuje 10 grudnia, czyli w najbliższy poniedziałek i potrwa do 18 grudnia. Aby z niej skorzystać z należy wybrać cztery różne produkty - zapłacimy tylko za dwa droższe z nich. Uwaga: to akcja tylko dla posiadaczy karty Rossmann, którzy należą do Klubu Rossmann. Z promocji będzie można skorzystać jednorazowo.