Miejsce estetyki i harmonii 

Sense Studio to butikowa przestrzeń, w której do dobrostanu podchodzi się w sposób kompleksowy. Unikalna forma treningów pozwala na zaangażowanie ciała, myśli i oddechu, aby każda wizyta była źródłem spokoju i satysfakcji. Doświadczony zespół dopasowuje tempo i intensywność ćwiczeń do potrzeb gości. Sesje pilatesu czy cardio można uzupełnić o terapię manualną z fizjoterapeutą, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i masaże. 

Sense tworzą profesjonalni trenerzy, którzy pomogą Ci ukochać swoje ciało i odnaleźć równowagę umysłu.

Z okazji nadchodzących Świąt Sense Studio przygotowało pakiety, które doskonale sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby. Z jakich usług możesz skorzystać w warszawskim studiu?

Pomysł na prezent dla szukających wycieszenia – pilates

Pilates to specjalność Sense Studio i rodzaj aktywności fizycznej polecanej praktycznie dla każdego. Jego uniwersalny charakter sprawia, że voucher na zajęcia można bez obaw położyć pod przystrojoną choinką. Czym właściwie jest Pilates? To niezwykła kombinacja ćwiczeń opracowana na początku XX wieku przez niemieckiego sportowca Josepha Pilatesa. Technika czerpie między innymi z jogi i baletu, co pozwoliło na uzyskanie skutecznej i bezpiecznej metody na zwiększenie komfortu, relaks i pozbycie się dolegliwości kręgosłupa. Dzięki regularnym treningom można zauważyć korektę postawy ciała oraz redukcję stresu.

Sense Studio oferuje gościom najnowocześniejszy sprzęt typu Reformer, Cadillac oraz Yoga Wall, który podwyższa jakość ćwiczeń. Kameralna atmosfera pozwala na fachową opiekę ze strony trenera i tym samym potęguje efektywność zajęć.

Pomysł na prezent dla miłośników sportu – treningi personalne

Ktoś z Twoich bliskich chciałby zacząć uprawiać aktywność fizyczną, ale brakuje mu zapału? A może to Twoje buty sportowe kurzą się w szafie? Nie ma lepszego sposobu na polepszenie regularności i zwiększenie motywacji niż wsparcie osobistego trenera. W ramach vouchera na sesję treningu personalnego otrzymasz indywidualnie dobrany zestaw ćwiczeń, aby jak najlepiej spełnić Twoje potrzeby i oczekiwania.

Personel Sense Studio dba o zrównoważone podejście do wzmacniania ciała. Plan treningowy rozpisany jest tak, żeby stopniowo rozwijać wytrzymałość i poprawiać kondycję, a jednocześnie dostarczać ukojenia i endorfin. 

Pomysł na prezent dla estetek – masaże i zabiegi dla pięknej skóry

A może zamiast ruchu wolisz sprawić komuś w prezencie czystą przyjemność? Oferta świąteczna Sense Studio obejmuje pakiety na endermologię, masaże oraz zabiegi hi-tech, które w niezawodny sposób poprawiają jędrność skóry, redukują tkankę tłuszczową, a także zmniejszają niedoskonałości. Chwila dla siebie, przepełniona troską o własne ciało, należy się przecież każdemu z nas. Szczególnie w grudniu, kiedy świąteczne przygotowania idą w parze z zamknięciem roku w pracy i finalizacją ważnych projektów.

Możesz zdecydować się na pakiet „Podaruj RELAKS na Święta”, w skład którego wchodzi godzinny masaż, zabieg endermologii o działaniu rozluźniającym i antystresowy zabieg lampą LED Tri-Wings. Z kolei w pakiecie „Podaruj piękną SYLWETKĘ” nie mogło zabraknąć zabiegu maximus i intensywnego masażu całego ciała. Łącznie czekają na Ciebie cztery limitowane oferty.

Jeszcze uda Ci się kupić pakiety od Sense Studio, więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej.