Kiedy na początku września 2017 roku pierwsza linia kosmetyków Fenty Beauty by Rihanna ujrzała światło dzienne – świat oszalał. Szybko też podzielił się na tych, którzy od pierwszego wejrzenia zakochali się w nowym graczu na runku oraz tych, którzy z dużą dozą niepewności zerkali w stronę współpracy świata show biznesu ze sferą beauty. Wciąż wzrastająca liczba fanów marki sygnowanej nazwiskiem gwiazdy, skutecznie zamyka usta sceptykom. Wcale nas to nie dziwi!  Kosmetyki Fenty są wegańskie, zapewniają długotrwały efekt, a do tego sprzedawane w niezwykle estetycznych opakowaniach. Po niedawnej premierze czterech odcieni Stunna Lip Paint („Unveil”,“Uncuffed”,“Unbutton” oraz czarnej “Uninvited”), amerykańska marka kosmetyczna zaszokowała wszystkich kolejną nowością – premierą doskonałej na okres wakacyjny (chociaż nie tylko) palety rozświetlaczy #CHILLOWT!

W wakacyjnej odsłonie #KILLAWATFOILPALETTE dostępnych jest aż 7 opalizujących odcieni: chłodny lawendowy, niebieski i miętowy oraz ciepłe koralowy, różowy, pomarańczowy  i miedziany. Na Instagramie marki możecie zobaczyć jak nowa paleta prezentuje się w zależności od koloru skóry!

Nowy produkt dostępny jest już od dzisiaj na terenie Australii i Nowej Zelandii. W Polsce na paletę rozświetlaczy stworzonych przez Rihannę musimy poczekać do 12 października. Będzie dostępna w sklepach Sephora oraz na fentybeauty.com. Wy też nie możecie się już doczekać?

Zobacz też: Fenty Beauty w Polsce. Gdzie kupić kosmetyki Rihanny?