"Stranger Things 4": szczegóły nowego sezonu

W lipcu tego roku miną już dwa lata od premiery trzeciego sezonu "Stranger Things", ale z powodu pandemii koronawirusa prace nad kolejnymi odcinkami przedłużyły się. Co na ten moment wiemy o nowych odcinakch serialu? W informacji prasowej od Netflix czytamy:

Cieszymy się, że możemy oficjalnie potwierdzić, że produkcja Stranger Things 4 jest w toku, a jeszcze bardziej z tego, że ogłaszamy powrót Hoppera! Chociaż to akurat nie do końca dobra wiadomość dla naszego "Amerykanina", który jest więziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie czyha na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi... i nie tylko

 Fabuła kolejngo sezonu nie została nadal ujawniona, wiemy jedynie, że najnowsza seria będzie najbardziej mroczna ze wszystkich dotychczasowych.

14 lutego zeszłego roku do sieci trafił filmik, z którego można było wywnioskować, że szeryf Hopper żyje. Niestety mężczyzna jest uwięziony na rosyjskim pustkowiu. W tym roku doczekaliśmy się kolejnego wideo zapowiadającego nowy sezon, ale tym razem z udziałem Jedenastki. Okazuje się, że znów powróci wątek badań nad uzdolnionymi dziećmi i pewnego laboratorium:

"Stranger Things 4": nowi członkowie obsady

Netflix ogłosił właśnie, że obsada 4. sezonu "Stranger Things" poszerzyła się o cztery nowe postaci! Kto pojawi się w kolejnej części serialu? Wśród nich będzie między innymi gadatliwa, ale lubiana nerdka, która wpadnie w oko jednemu z bohaterów. W jej rolę wcieli się znana z serialu "Ania, nie Anna", Amybeth McNulty, która grała Annę Shirley. Kolejną postacią będzie gwiazda koszykówki z Hawkins, Patrick (Myles Truitt), który ma przyjaciół, talent oraz poukładane życie dopóki szokujące wydarzenia nie sprawią, że wszystko wymknie mu się spod kontroli. Poznamy też cheerleaderkę oraz najpopularniejszą dziewczynę w szkole, Chrissy (Grace van Dien), która skrywa pewien mroczny sekret. Ostatnią z ogłoszonych postaci jest lubiana szkolna pedagog, pani Kelly (Regina Ting Chen), która mocno troszczy się o swoich uczniów

"Stranger Things 4": kiedy premiera nowego sezonu?

Niestety producenci nadal nie podali, kiedy nowe odcinki "Stranger Things" trafią na Netflix. Przewiduje się, że premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Prawdopodobnie w drugiej połowie 2021.