Fani tego musicalu oraz filmu powinni być wniebowzięci! "Mamma Mia" znów trafi do kin! Jakim cudem? Czy to tylko plotka? Informację o nowej produkcji przekazała producentka poprzednich części w rozmowie z Daily Mail, więc nie jest to news wyssany z palca!

Powstanie trzecia część filmu "Mamma Mia!"? Trwają prace nad nową fabułą i piosenkami

Judy Craymer ujawniła, że trzecia część "Mamma Mia" jak najbardziej jest w planach, ale szyki popsuł panujący koronawirus, więc nadal nie wiadomo kiedy ruszy plan zdjęciowy. Nie podano też informacji o tym, czy scenariusz jest już gotowy i kto wystąpiłby ze znanej nam dobrze obsady. Amanda Seyfried? Lily James? Meryl Streep? Julie Watlers? Christine Baranski? To na razie tajemnica.

"Pewnego dnia, powstanie kolejny film, ponieważ ("Mamma Mia", przyp red.) miała być trylogią" - powiedziała producentka w rozmowie z brytyjskim tabloidem. Craymer podała także, że Benny Andersson i Bjorn Ulvaeus, czyli członkowie grupy ABBA, do nowego filmu mają stworzyć cztery nowe piosenki. A to właśnie na utworach muzycznych tego słynnego szwedzkiego zespołu opiera się fabuła tytułu. 

Filmy "Mamma Mia!" i "Mamma Mia! Here we go again" powstały w 2008 i 2018 roku. Obie produkcje były hitami kinowymi na całym świecie.