Mam dla Was ogromną niespodziankę! Powstanie o mnie film!!!” – ogłosiła Beata Kozidrak na swoim IG. Jak zdradziła, pomysł na to przedsięwzięcie kiełkował w jej głowie od pewnego czasu. Ostatecznie przekonała ją wizja przyszłego reżysera i współscenarzysty filmu, Piotra Domalewskiego, który już w 2019 roku w Teatrze Współczesnym w Szczecinie wystawił sztukę o gwieździe „Być jak Beata”. Autor wielokrotnie nagradzanej „Cichej nocy” od dawna chciał opowiedzieć o Beacie Kozidrak na dużym ekranie. 

Kim tak naprawdę jest Beata? Jak przez 40 lat nieustannego bycia na topie udało jej się pozostać sobą? Kim jest ikona popkultury, która od lat elektryzuje fanów? Kim jest artystka, której cała kariera to nieustanne bycie na topie? Tego chciałbym się dowiedzieć. Myślę, że wielu z nas tego chce” – powiedział Domalewski.

Chcemy zrobić kino pod pewnymi względami epickie, w tradycji słynnych hollywoodzkich filmów muzycznych, ale jednocześnie intymne i wnikliwe” – zdradził Leszek Bodzak, który obok Anety Hickinbotham będzie współproducentem filmu.

Na razie nie wiadomo, kto zagra Beatę Kozidrak ani kiedy obraz trafi do kin – mimo to już nie możemy się doczekać!