Postanowienia noworoczne 2020 według znaku zodiaku. Co próbują przekazać ci gwiazdy?

Baran

To może być dla ciebie wielki rok kariery, jeśli będziesz w stanie powstrzymać swoją legendarną niecierpliwość. Zamiast być w gorącej wodzie kąpana, zaserwuj sobie kubeł zimnej wody. Skoncentruj się na dążeniu do spełnienia jednego lub dwóch wzniosłych celów. Skup się na swoich największych marzeniach i nie dopuszczaj do siebie rozproszenia.

Byk

Odłóż na bok swoje pragnienie stabilności, ponieważ rok 2020 to czas na ryzyko! Niczego nie wygrasz, jeśli tego nie spróbujesz. Odważ się być spontaniczną, a będziesz mieć niesamowicie ekscytujący rok. Lepiej przygotuj listę miejsc, które chcesz odwiedzić i marzenia do spełnienia. Wszystko stanie się możliwe! 

Bliźnięta

Bliźnięta uwielbiają różnorodność, ale w 2020 roku zostaną wezwane do głębokiego skoncentrowania się na jednym lub dwóch ważnych wątkach (oraz ludziach). To dla ciebie rok inwestowania, a to oznacza, że ​​nie będziesz mogła oderwać wzroku od nowego, przyciągającego uwagę obiektu, gdy ten pojawi się w twoim życiu. Postanowienie noworoczne? Bądź bardziej skupiona, unikaj pokus czyhających za rogiem. 

Rak

Lubisz oceniać książki po okładce. Wiesz, że masz dobrą intuicję, więc nie robisz tego zbyt pochopnie, ale to nie znaczy, że twoje pierwsze wrażenie jest zawsze właściwe. W tym roku postaraj się być nieco bardziej otwarta, dając nieznajomym (realne!) szanse. Nie skreślaj ich po pierwszym spotkaniu. Osoby, które nie spodobają ci się od pierwszej chwili, wkrótce mogą zostać twoimi najlepszymi przyjaciółmi.

Lew

Poświęć ten rok na naprawę zdrowia oraz powrót do swojej upragnionej kondycji. Wymień trochę blichtru i przepychu (tymczasowo) na spokój, który możesz osiągnąć przebywając w domu, studiu jogi, na medytacji lub zabiegach zdrowotnych. Nie wiesz, kim chcesz być, kiedy dorośniesz? Rozwijaj umiejętności, w których czujesz się silna. Podejmij pracę nad pasjonującym projektem, który zostanie odsłonięty w późniejszym roku. Niech 2020 będzie czasem przede wszystkim dla zdrowia ciała i ducha. Na laurach osiądziesz później. 

Panna

Wzywają romanse, pasja i światło reflektorów. Czas odłożyć na bok swoją skromność Panno i pozwolić innym zobaczyć, ile masz w sobie talentów. Twój znak zodiaku ma wielu świetnych artystów w swoich szeregach (na przykład Beyonce!). Postanów sobie więc, że w tym roku podzielisz się kreatywnością ze swoją grupą fanów. Stań się swoim priorytetem numer jeden i nie pozwól, by do głosu doszedł twój wewnętrzny krytyk - perfekcjonizm. 

Waga

Po licznych wydarzeniach towarzyskich, jakie miały miejsce w 2019 roku, gwiazdy będą chciały cię trochę uziemić. Twoje postanowienie noworoczne powinno dotyczyć zapuszczania korzeni i wzmacniania więzi rodzinnych. Jeśli dom, w którym teraz się mieszkasz, nie jest twoim wymarzonym, odważ się na remont lub przeprowadzkę. Odkryj, gdzie jest twoje miejsce!

Skorpion

Jesteś nieuchwytnym wędrowcem, który kocha skandale. Nigdy się nie zmieniaj. Jednak w 2020 postaraj się być bardziej otwarta. Zarówno na przyjaciół, jak i nieznajomych. Nie oznacza to, że od teraz masz zawsze mówić dokładnie to, co myślisz. Ukrywanie osobistych tajemnic przed najbliższymi tworzy dystans. Możesz pozostać tajemniczą sobą bez wyobcowania swoich bratnich dusz. Baw się, bądź szczera, otaczaj się ludźmi i nie dawaj ciemnej stronie dojść bardziej do głosu.

Strzelec

W horoskopie jesteś wolnym duchem, którego nic i nikt nie jest w stanie powstrzymać. Za swoimi marzeniami idziesz jak burza. Jednak aby podtrzymywać zdrowe relacje w pracy, rodzinie, przyjaźni czy związku, inni muszą wiedzieć, że mogą na tobie polegać. W tym roku przećwicz sztukę niezawodności. Niech twoim postanowieniem noworocznym będzie punktualność i odpowiedzialność, gdy ktoś tego wymaga. Sumienność jest zawsze nagradzana.

Koziorożec

To jest TWÓJ rok! Czy już to czujesz? Z Jowiszem, Saturnem i Plutonem, którzy siedzą na szczycie w twoim znaku, rozpocznie się dla ciebie zupełnie nowy rozdział. Postanów sobie więc, że przestaniesz stawiać wymagania innych ludzi ponad swoimi. Nie rezygnuj też ze swoich marzeń, gdy spadnie na ciebie ciężarem obowiązków. Wszystko ma się tylko ku lepszemu. 

Wodnik

Dla znaków wodnych rok 2020 to czas na naukę otrzymywania. Koniec z tłumieniem uczuć i odpieraniem troski innych. Postanów sobie, że w najbliższych miesiącach otworzysz się na opiekę oraz wsparcie swoich bliskich. Dbaj o zdrowie, pielęgnuj spokój ducha. Odmłódź się i odpocznij. W międzyczasie, jeśli otworzysz się na ludzi, czeka cię wiele dobrych przygód. 

Ryby

Przygotuj się, bo w 2020 nie będziesz narzekać na brak towarzystwa. Gdy gwiazdy rozświetlą Twój futurystyczny jedenasty dom grup i akcji społecznych, masz szansę stać się przywódczynią ruchu. Zyskasz na autentyczności w swoim otoczeniu. Zdobędziesz szacunek pośród ludzi o podobnych zainteresowaniach. Twoje postanowienie noworoczne? Bądź sobą, gdziekolwiek jesteś.

Horoskop na Nowy Rok 2020 >>