Zwarci i gotowi

Budzisz się. Jesteś wypoczęty. Dlaczego zatem nie zdecydować się na poranny seks? Energia nagromadzona podczas snu może zostać spożytkowana w bardzo przyjemny sposób. Poza tym, wieczorem, na przykład po pracy, często jesteśmy bardzo zmęczeni, zarówno psychicznie, jak i fizycznie przez co przyjemność z seksu może znikać.

Nieświadomość

Zaraz po przebudzeniu nasz organizm nie myśli od razu o pracy. A chyba wszyscy znamy ten problem, gdy nie możemy skupić się na partnerce, a zamiast tego myślimy o obowiązkach, prawda? Rano nasza świadomość nie wysyła nam od razu sygnałów o czekających nas konkretnego dnia zadaniach. Warto ten moment wykorzystać na seks, który dzięki temu będzie przyjemniejszy.

Poranny seks zadziała na ciebie lepiej niż kawa

Naukowcy udowodnili, ze poranny seks działa na faceta lepiej niż kawa. Po pierwsze, pobudzi nas do życia. Po drugie doda pewności siebie, co może się bardzo przydać w pracy. Po trzecie podniesie poziom twoich endorfin, dzięki czemu zyskasz większą koncentrację, wigor i witalność.

Urozmaicenie twojego życia seksualnego

Każda para jest zdania, że jedną z mniej przyjemnych sytuacji jest łóżkowa rutyna. Bardzo łatwo w nią wpaść, szczególnie jeśli nasze życie zawodowe wymusza na nas całkowite podporządkowanie się kalendarzowi i zegarkowi. Tak więc seks z rana nie tylko pomoże wyrwać ci się z łóżkowej rutyny, lecz także będzie przyjemnym urozmaiceniem twojego życia erotycznego.

Rano jesteś bardziej podatny na miłosne uniesienia

Rano poziom naszych estrogenów i testosteronu jest najwyższy. Libido rośnie. Dzięki temu nasze ciało jest podatniejsze na miłosne uniesienie. Udany seks wyzwoli w nas dodatkowe endorfiny. Hormony szczęścia poprawią nasze samopoczucie o poranku i nastawią nas pozytywnie przed pracą. Ponadto, jeśli czeka nas ciężki dzień, warto wówczas umilić go sobie rano.

Panowie, do roboty!