Do tej pory ubrania z metką The Odder Side stacjonarnie kupić mogliśmy w butikach rozsianych po największych polskich miastach, a także w Paryżu. Na koniec 2020 roku marka zaskakuje informacją o rozszerzeniu dystrybucji o sieć luksusowych domów towarowych Selfridges. Firma prowadzona przez Justynę Przygońską i Brygidę Handzelewicz-Wacławek dołączy tym samym do obecnych w ofercie Selfridges światowych gigantów, wśród których Skims, Ganni, Bottega Veneta, By Far, Pangaia czy By Far.

Sam fakt współpracy z tak cenionym w branży brandem o międzynarodowym prestiżu to bez wątpienia ogromny sukces. Dziewczyny zwracają jednak uwagę na coś jeszcze. Selfridges to marka, która podobnie jak The Odder Side, ogromną wagę przykłada do prowadzenia działalności w duchu zrównoważonej mody. „Project Earth”, najnowsza inicjatywa – będąca tak naprawdę agregatem wielu różnych aktywności pro środowiskowych – to tylko jeden z przykładów ilustrujących świadome podejście jej twórców. 

„Podziękowania za nadzwyczajny wysiłek i super ciężką pracę dla całego zespołu The Odder Side. Docenienie przez jedną z najważniejszych ikon współczesnego świata mody to naprawdę coś. Jesteśmy totalnie podekscytowane!” -  czytamy na IG stories marki. 

Pada tam też kilka informacji technicznych, które przydadzą wam się przed zakupami. Wyselekcjonowane projekty The Odder Side znajdziecie na stronie Selfridges.com oraz we wszystkich domach towarowych Selfridges w Wielkiej Brytanii. 

Czytaj też: Nowa kolekcja The Odder Side AW20. Jej twarzą została francuska modelka Tina Kunakey Cassel