Pewnie każdy z nas przeżył taką chwilę, kiedy jest ciężko, przestajemy wierzyć w siebie, zanurzamy się w smutku i nagle ktoś, jednym słowem, uśmiechem, gestem, wyciąga nas na powierzchnię trudnych emocji. To dokładnie tak działa. O mocy uśmiechu i dobrych słów napisano setki książek. Szczególnie teraz powinniśmy mieć dla siebie wiele wyrozumiałości i sympatii. Miniony rok nie należał do najłatwiejszych, a dodatkowo przedświąteczny czas to dziesiątki spraw do załatwienia i wielki pośpiech. Właśnie dziś warto powiedzieć: wolniej, spokojniej, serdeczniej! 

Tymbarkowi udało się coś niezwykłego, co sprawiło, że dzień wielu osób stał się przyjemniejszy. Studio Tymbark wyszło z sieci do realu i okazało się, że było warto. Oto jak wyglądała zwykła ludzka i tymbarkowa serdeczność: 

 

Codziennie gdzieś pędzimy, termin na każdą czynność wydaje się zawsze za krótki, a czasu, tej najcenniejszej ze wszystkich walut świata, jest zawsze za mało. A podróż? To już jak szalony wyścig. Na dworcu czy lotnisku spieszymy się zawsze, stresujemy, zamartwiamy, czy na pewno o wszystkim pamiętaliśmy... Stop! Wtedy wchodzi on – Kapsel Tymbarku. Cały na zielono.

„A gdzie się pani tak spieszy?” – zagaduje kobietę z walizką. – „Spokojnie. Szczęście czeka za rogiem”. Wystarczy chwila i od razu jest weselej. Czy ideę „Kochaj życie” można rozumieć lepiej? Kapslowi towarzyszył duet topowych internetowych influencerów – WAKSY (Paulina Soboń i Przemek Burkacki) oraz Kaluch. Chwila i zrobiło się wesoło. „Zrobiliście mi dzień, jesteście cudowni i najlepsi” – reagowali zagadnięci. I o to chodziło! Pewnie każdy z nas miał takie momenty w życiu. Kiedy jedno zdanie wywołało uśmiech, jeden żart rozbroił złość, jedno ciepłe słowo poprawiło komuś nastrój. I każdy z nas to potrafi. Naprawdę umiemy polepszać życie innych ludzi. Potrafimy kochać życie. Pomóc sąsiadce z zakupami, zagadnąć kogoś w windzie, uśmiechnąć się do dziewczyny stojącej naprzeciwko na pasach, zapytać co czyta chłopak w autobusie, zapytać znajomą, jak się czuje.

Ale to nie koniec, bo pozytywne wibracje warto ponieść dalej. Każdy może zostać członkiem Squadu Studia Tymbark i razem z największymi influencerami wyruszyć w Polskę, żeby wywoływać uśmiech, a przy okazji świetnie się bawić! Co trzeba zrobić? Wystarczy wejść na stronę studiotymbark.com i wypełnić formularz. Zapisy trwają od 20 do 31 grudnia.

A wszystko po to, by rozweselać i dodawać otuchy. Studio Tymbark, największy polski kanał markowy na YouTubie, swoim najnowszym projektem wychodzi poza świat online. Squad Studia Tymbark – czyli czołowi twórcy internetowi w Polsce (oraz każdy z nas) ma szansę propagować ideę „Kochaj życie”. Naprawdę warto. Poza tym, że poprawimy komuś nastrój to jeszcze sami poczujemy satysfakcję. A kto kocha życie, ten może liczyć na wzajemność.