GAGA Models jako macierzysta agencja m.in. Moniki JAC Jagaciak nie spoczywa na laurach, a inwestuje także w swoje mniej popularne twarze. W tym sezonie na najważniejsze tygodnie mody wyśle te, które mają szansę przejąć w przyszłości podium, dziś należące do Anji Rubik, Magdy Frąckowiak, czy Kasi Struss

Do Nowego Jorku już za kilkanaście dni wraz z JAC wyjadą: Joanna Kołtuniak, Zuza Stankiewicz, Julka Suszfalak, Basia Szkaluba i debiutująca Paulina Kłos (to jej pierwszy FW!).

W samym zaś Paryżu i Mediolanie na wybiegach pojawią się Maya Milogrodzka, Julka Urbańska, Katarzyna Dembowska, Paulina Kubaczyk, Izabela Magiera i Maria Majer, która zdecydowanie nie jest już nowicjuszką. Merie, jak zdrobniale nazywa ją agencja, na ostatnim pokazie Valentino Haute Couture wystąpiła już jako twarz "exclusive", a we wrześniowym Vogue pojawi się w siedmiostronicowym edytorialu poświęconym domowi mody.  

Za wszystkie modelki, których zdjęcia obejrzycie w naszej galerii, trzymamy kciuki (szczególnie mocno za debiutantki). Dziewczyny, pokażcie światu, kto tu rządzi!