Kim są ambasadorki Under Armour Polska? Czym mogą nas zmotywować do działania? Postanowiłyśmy poznać sportsmenki, które na co dzień prowadzą zwykłe życie, lecz nie przestają motywować innych. To prawdziwe "kobiety nowej ery", nie bojące się stawać oko w oko z wyzwaniem. Potrafią odnaleźć się w każdej roli - matki, żony, businesswoman. A przede wszystkim być sobą. Co im w tym pomaga? Sport!

Polskie ambasadorki Under Armour

Zapytałyśmy ambasadorki Under Armour o to, jakie siły według nich drzemią w płci żeńskiej i kim jest "kobieta nowej ery". Jeśli wasze treningi nie przynoszą efektów lub nie wiecie, jak zabrać się za ćwiczenia, koniecznie skorzystajcie z porad dziewczyn dla początkujących w sporcie! 

Natalia Gacka-Dressler

Natalia jest dyplomowanym magistrem dietetyki klinicznej, certyfikowanym trenerem personalnym, szkoleniowcem oraz wielokrotną Mistrzynią Polski i złotą medalistką Mistrzostw Świata w Fitness Sylwetkowym. Według niej fitness to nie tylko zgrabne ciało, reżim dietetyczny czy ciężkie treningi siłowe, a przede wszystkim styl życia, dbanie o zdrowie i utrzymanie harmonii psychicznej.

Siłą kobiet jest ich rozum i serce! 

Kobieta nowej ery jest pewna siebie, ambitna i niezależna. Łączy bycie mamą i żoną ze swoją karierą. Troszczy się o wszystkich, ale nie zapomina o swoich własnych potrzebach. Jest aktywna fizycznie, dba o swoje ciało oraz nieustannie się rozwija. 

Rady dla początkujących w sporcie: jeżeli nie wiesz od czego zacząć, warto skonsultować się ze specjalistą, który przygotuje właściwy plan działania. Dzięki temu unikniesz ewentualnych kontuzji i szybciej uzyskasz upragnione efekty.

Wanesa Sulik

Wanesa ćwiczy siłowo od 4 lat i bierze udział w zawodach bikini fitness. Choć ma dopiero 21 lat, trudne doświadczenia nauczyły ją, że jedynym kluczem do dobrego zdrowia jest trening oraz zbilansowana dieta. Przed kilkoma laty, jak większość nastolatek, miała problemy z anoreksją i bulimią. Na szczęście silna wola zmotywowała ją do wyjścia z choroby, by osiągnąć sukcesy na sportowej arenie.

Siłą kobiety jest jej upór i wytrzymałość, kiedy wytrwale dąży do postawionego przez siebie celu, ale także cierpliwość i wyrozumiałość dla samej siebie, bo to podstawa sukcesu.

Kobieta nowej ery  to kobieta niezależna, która nie boi się wznieść ponad poprzeczkę. Potrafi obalić stereotypy oraz samodzielnie zajść na sam szczyt.

Rady dla początkujących w sporcie: nigdy się nie poddawaj i wierz w siebie, dając z siebie wszystko. 

Iwona Nieroda

Iwona ma na swoim koncie tytuły mistrzowskie w dziedzinie kickboxingu. Jako mała dziewczynka marzyła o tym, by coś znaczyć w życiu, by dokonać czegoś wielkiego, by osiągać sukcesy i coś po sobie zostawić. Udało jej się to dzięki wytrwałości i obecnemu trenerowi, Jerzemu Pilarzowi. 

Siłą kobiet jest ich niesamowity umysł. Mamy silny charakter, ogromną siłę woli, nieskończoną nadzieję i wrażliwość. To wszystko razem daje nam prawdziwą moc.

Kobieta nowej ery to kobieta silna, niezależna, twardo stąpająca po ziemi, wiedząca dokładnie czego chce od życia.

Rady dla początkujących sportowców: systematyczność, a nie sezonowość. Rozgrzewka - zawsze! Zwracanie uwagi na jakość wykonywanych ćwiczeń, a nie ilość powtórzeń. Pracowanie nad pełnym zakresem ruchu we wszystkich ćwiczeniach. Trenowanie całego ciała, a nie wybranych partii oraz...dźwiganie ciężarów. 

Już wkrótce będziemy mogli poznać osobiście ambasadorki Under Armour na specjalnym, poprowadzonym przez nie treningu w Warszawie. Relację znajdziecie na ELLE.pl!