To nie plotka, czy żart. "Kevin sam w domu" zostanie pokazany i to nie w ramach Świąt, ale z powodu propagowania izolacji w domu przed zakażeniem na koronawirusa. Skąd ten wybór? Przecież mały Kevin spędził Boże Narodzenie w domu i to na dodatek sam. 

"Sala samobójców. Hejter" dostępny już na serwisie VOD. Gdzie obejrzymy nowy film Jana Komasy? >>

Polsat wyemituje film "Kevin sam w domu" w ramach akcji #zostańwdomu. Poznaj datę emisji

"Bądź jak Kevin, #zostańwdomu" - przekonuje swoich widzów stacja Polsat. Od wielu lat oglądamy ten film, często w gronie rodzinnym, ale z powodu zbliżającej się gwiazdki, co więcej, "To właśnie miłość", "Holiday" i  właśnie "Kevin sam w domu" to najpopularniejsze filmy świąteczne - co roku o te tytuły proszą miliony widzów na całym świecie. Z powodu zagrożenia, jakim jest koronawirus, Polsat musiał zmienić swoją wiosenną ramówkę, a zamiast kolejnego odcinka "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w najbliższy piątek o godz. 20 będziemy mogli obejrzeć zabawne perypetie małego Kevina. 

"Kevin sam w domu": o czym jest ten kultowy film świąteczny?

Rodzina McCallisterów zamierza spędzić Święta Bożego Narodzenia we Francji. W dzień wyjazdu omal nie spóźniają się na samolot. W wyniku zamieszania zapominają zabrać ze sobą małego Kevina. Ośmiolatek zostaje sam w domu i musi sam sobie radzić ze wszystkim, w czym do tej pory wyręczali go rodzice... łącznie z dwoma złodziejami, którzy tylko czyhają, by okraść rezydencję McCallisterów. U boku Culkina zobaczymy takich aktorów jak  Joe Pesci, Catherine O'Hara, Daniel Stern, czy John Heard.