Zastanawiałyście się kiedyś, co powinien oferować sklep internetowy, żeby zakupy w nim spełniły Wasze oczekiwania? Jeśli my miałybyśmy sporządzić naszą listę życzeń w tym temacie, na pewno pojawiłyby się w niej punkty:

- darmowa wysyłka,

- wyprzedaże,

- wizyta kuriera w ciągu jednej doby od zakupów,

- oferta bogata w marki dotychczas niedostępne na naszym rynku,

- łatwy sposób płatności (także w ratach).

Okazuje się, że ta lista to nie kaprysy, ani życzenia do Złotej Rybki. Na mapie polskich sklepów internetowych od zeszłego roku istnieje adres Stendi.pl, który zapewnia nawet wymagającym klientkom komfort zakupów i wywiązuje się z każdego elementu naszej listy. 

W sklepie Stendi.pl (otwartym pod skrzydłami Grupy Allegro) znajdziemy buty, odzież i dodatki popularnych marek, które jako pierwsze kojarzą się z bieżącymi trendami. W kategorii "Buty" królują metaliczne EMU, kultowe już śniegowce Moon Boot, czy multikolorowe trampki Desigual, za którymi szaleje cała Hiszpania. A to tylko część szerokiej oferty butiku, która została podzielona na czytelne sekcje - dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Kupując w Stendi.pl klient ma zapewnioną nie tylko darmową wysyłkę w trakcie 24 godzin, ale także spersonalizowaną ofertę, o którą dba zespół wykfalifikowanych specjalistów poszukujących produktów unikalnych, zgodnych z trendami i często niedostępnych wcześniej w Polsce.

Wśród kilkudziesięciu marek Stendi.pl znajdują się m.in. Tommy Hilfiger, EMU, Venezia, Vagabond, Pepe Jeans, Hunter, Primigi, Caterpillar, czy Szenfeld Bags. Kolekcje pochodzą bezpośrednio od producentów, a modele są wybierane nieprzypadkowo przez doświadczonych kupców, ze szczególnym uwzględnieniem preferencji i potrzeb klientów. 

Założycielom Stendi.pl przyświeca hasło „on-life fashion”. Moda "dzieje się" tu na bieżąco, a promocje i wyprzedaże obejmują często najnowsze kolekcje. Dlatego hity zimy i wiosny możemy tu kupić już za 99 złotych. A wśród nich wyłowiliśmy: klasyczne baleriny, szaleńczo wysokie szpilki, koturny o zapachu gumy do żucia, kolorowe sneakersy i stylowe jazzówki. Nasze typy znajdziecie w galerii.

Odwiedź Stendi.pl!