"Pod wiatr" - fabuła najnowszego filmu od Netflix

Ania (Sonia Mietielica) ukończyła prestiżowe warszawskie liceum i dostała się na medycynę w Londynie, a Michał (Jakub Sasak) pracuje jako instruktor kitesurfingu nad morzem, dzięki czemu łączy zarabianie pieniędzy oraz pasję. Oboje poznają się na Helu, gdzie niezwykły urok chłopaka powoduje, że dziewczyna przekracza swoje granice i wkracza w zupełnie nieznany świat kitesurfingu, muzyki i zabawy. Rodzące się między nimi uczucie nie podoba się ani jej rodzinie, ani jego przyjaciołom. Czy związek Ani i Michała jest na tyle silny, że pokona przeciwności i stanie się czymś więcej niż tylko wakacyjną miłością? Tego dowiemy się już niedługo!

Kogo zobaczymy w obsadzie filmu "Pod wiatr"?

Reżyserem najnowszego filmu "Pod wiatr" jest Kristoffer Rus ("Dzień kobiet"), a scenariusz to dzieło Juliana Kijowskiego. W głównych rolach zobaczymy Sonię Mietielicę ("Wilkołak"), która wcieli się w rolę Ani oraz Jakuba Sasaka ("Stulecie Winnych") jako Michała. W pozostałych rolach zagrają: Waleria Gorobets ("Adaptacja"), Sebastian Dela ("W lesie dziś nie zaśnie nikt"), Agnieszka Żulewska ("Ostatni komers"), Marcin Perchuć ("Usta usta"), Sonia Bohosiewicz ("Wojna żeńsko-męska"), Grzegorz Małecki ("Osiecka"), Marta Ojrzyńska ("Miłość jest wszystkim"), Ilona Ostrowska ("Ranczo"), Kornelia Strzelecka ("The Office PL"), mistrz Polski windsurfingu Jakub Kuzia oraz wielu innych. W filmie zobaczymy również zespół Bitamina oraz Wojciecha Gąssowskiego.

"Pod wiatr": premiera polskiego filmu o miłości na Netflix

Premiera filmu będzie miała miejsce za niecały miesiąc, a dokładniej 10 lutego 2022 roku na platfromie stremingowej Netflix. Nie możemy się doczekać. I czekamy na zwiastun!