Odcinek 2: praktyki na dobranoc

Pretekstem do naszych nocnych rozważań jest premiera Age Perfect Midnight Serum od L'Oréal Paris. Nowa generacja kosmetyków marki pomaga chronić skórę przed wolnymi rodnikami, a w ciągu nocy wspiera proces jej odbudowy dla młodszego wyglądu o poranku. Wszystko dlatego, że po zmroku w strukturze naszej skóry dzieją się cuda! Ale żeby nocne kosmetyki oddawały nam całą swoją moc, potrzebny jest jeszcze dobry sen. Jak go osiągnąć? Pierwszy krok, to świadomy odech:

"Ta chwila, w której możemy poczuć, co się dzieje z naszym ciałem, w których strefach jest rozluźnione, a którymi musimy się jeszcze zaopiekować, które są napięte i w które powinniśmy skierować oddech - to właśnie medytacja" 

Tłumaczy Maria. Jak medytować, kiedy i jakich efektów możemy od medytacji? Dlaczego warto uprawiać jogę przed snem? I jakie wieczorne rytuały pomogą nam szybciej zasnąć i lepiej przespać noc? Na wszystkie pytania dotyczące świadomego oddychania i wpływu jogi na to, jak śpimy, a także jak się czujemy o poranku, odpowiedziała Maria Prokop, certyfikowana trenerka oddechu i nauczycielka jogiZaprasza Aleksandra Charzewska: 

Na kolejny odcinek ELLE Beauty Podcast z cyklu „Do not disturb” x Age Perfect Midnight Serum L'Oréal Paris zapraszamy już 25 kwietnia o godzinie 20. O tym, co robimy, gdy śpimy, opowie Marta Niedźwiecka, psycholożka, terapeutka seksualności i relacji, autorka podcastu „O Zmierzchu” i książki „Slow Seks - uwolnij miłość” - słuchajcie nas w serwisie ELLE.pl i na Spotify ELLE Polska.

Odcinek 1: Nasza skóra w nocy pracuje intensywniej. "To dobry czas, aby stosować składniki aktywne" - mówi doktor Ivana Stanković. Posłuchajcie pierwszego odcinka ELLE Beauty Podcast z cyklu "Do not disturb"

Sen dla urody. O tym, jak sen służy naszej skórze i jak spać, żeby pięknieć, opowiada doktor Ivana Stanković w najnowszym odcinku ELLE Beauty Podcast z cyklu "Do not disturb"