To dopiero niespodzianka! "Plotkara" choć skierowana była głównie do nastolatków oglądali ją wszyscy, co więcej, stała się serialem kultowym i otworzyła drzwi do kariery dla odtwórców głównych ról. Do dziś inspirujemy się stylizacjami Sereny van der Woodsen i Blair Waldorf oraz wspominamy historie miłosne bohaterów "Gossip Girl". Najwierniejsi fani po cichu liczą, że producenci serii nagrają kolejne odcinki z naszymi ulubionymi aktorami. Okazuje się, że ich życzenie może się spełnić...

Leighton Meester jest w ciąży! Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka >>

"Plotkara" powróci - to już pewne! Gdzie obejrzymy nowe odcinki serialu? >>

Zobacz też: Jak zmienili się bohaterowie serialu "Plotkara" >>

"Plotkara": powstaną nowe odcinki? Co wiemy o nowym "Gossip Girl"?

Amerykańskie serwisy internetowe podają, że trwają rozmowy nad wznowieniem "Gossip Girl". "Plotkara" miałaby wrócić do CW? Podczas konferencji Television Critics Association szef kanału Mark Pedowitz, odpowiedział na pytanie dotyczące tego słynnego serialu: "Trwają wstępne dyskusje. Nie wiem nawet jak to będzie wyglądało. Wiele zależy od Warner Bros. oraz Josha Schwartza i Stephanie Savage. Nie chcemy tego robić bez nich." Nadal nie wiadomo, czy serial opowiadałby dalsze losy dobrze nam znanych bohaterów, czy wprowadziłby nowych. 

Zobacz też: "Plotkara" - pamiętacie te stylizacje Balir i Sereny? >>

W latach 2007-2012 powstało sześć sezonów "Plotkary" (wszystkie odcinki można obejrzeć na platformie Netflix), a w obsadzie znaleźli się m.in. wspomniana już Blake Lively i Leighton Meester, a także Penn Badgley, Chace Crawford, Ed Westwick, Taylor Momsen, Jessica Szohr, Kelly Rutherford, Matthew Settle, Zuzanna Szadkowski, a także Michelle Trachtenberg. Stacja CW ma na swoim koncie takie hity jak "Riverdale", "Nie z tego świata", "Arrow", "Pamiętniki wampirów", "America’s Next Top Model", "Pogoda na miłość", "Dynastia", a także "Jane the Virgin".