Drugi sezon "Euforii" bije rekordy oglądalności

Pierwszy odcinek drugiego sezonu "Euforii" trafił na platformę HBO kilka dni temu, bijąc rekord oglądalności platformy streamingowej od premiery pierwszej części 2019 roku. Jak podaje portal Variety, podczas premiery drugiego sezonu oglądało go aż 2,4 mln widzów, czyli dziewięć razy więcej niż 1 odcinek pierwszego sezonu 1. Według niektórych użytkowników Twittera aplikacja HBO Max uległa nawet awarii, gdy nowy odcinek pojawił się na platformie streamingowej. 

"Euforia 2" jeszcze mocniejsza od pierwszego sezonu

Serial "Euforia", którego reżyserem jest Sam Levinson, śledzi losy licealistów ze szkoły East Highland, skupiając się m.in. na walce 17-letniej Rue (Zendaya) z uzależnieniem. Opowiada o trudnym wchodzeniu w dorosłość amerykańskich nastolatków. Tuż przed premierą drugiego sezonu, Zendaya podzieliła się na swoim Instagramie ostrzeżeniem dla fanów, aby przygotowali się na jeszcze mocniejszy sezon tej produkcji. 

Ten sezon, może nawet bardziej niż poprzedni, jest głęboko emocjonalny i porusza tematy, które mogą być niekomfortowe i trudne do oglądania. Proszę oglądajcie to tylko jeżeli czujecie się z tym dobrze. Dbajcie o siebie i wiedzcie, że tak czy inaczej nadal jesteście kochani i czuję wasze wsparcie. Kocham, Daya - napisała aktorka na swoim Instagramie

W sieci pojawiła się masa komentarzy na temat drugiego sezonu serialu. Według doniesień samej platformy streamingowej, czyli HBO, żaden program nie wywołał takich dyskusji w mediach społecznościowych od czasu ostatniego odcinka serialu "Gra o tron".