Co jakiś czas na rynku pojawia się kolejna zaskakująca zabawka dla dorosłych. Producenci nie tylko dbają o przyjemność swoich klientów, ale również o design. Niektóre wibratory, czy masażery intymne wyglądają, jak dzieła sztuki. Oczywiście nie liczy się tylko wygląd, większość tego typu produktów przechodzi najpierw zaawansowane testy jakościowe, a wcześniej odbywają się konsultacje z udziałem seksuologów, czy ginekologów. Eksperci są zgodni: lepsze życie seksualne prowadzi do lepszego stanu zdrowia. Są też zabawne gadżety. Przykład? "Little Rooster" to małe urządzenie, które budzi wywołując orgazm. Najnowszym hitem jest teraz pierścionek z wibratorem, a raczej wibrator w formie pierścionka sprzedawany przez firmę Unbound.

Spokojnie, to tylko wibrator >>

Pierścionek z wibratorem od marki Unbound jest już hitem w USA!

"Zamiast ukrywać swój wibrator na dnie pudełka, gdzieś w pokoju, model Palma został stworzony z myślą o noszeniu go publicznie. To od nas zależy, czy ujawnimy, czym naprawdę jest ten przedmiot." - napisała Robyn Mowatt z serwisu Hypebae o produkcie od Unbound. Za nowojorską marką stoi 10 kobiet chcących zrewolucjonizować, życie miłosne Amerykanek. A czym właściwie jest pierścionek Palma? To tak naprawdę wielofunkcyjny, wodoodporny pierścień-wibrator z trzema prędkościami i dwoma funkcjami dostosowywania szybkości według własnego uznania. Przedmiot wykonany jest ze stali nierdzewnej (chirurgicznej) i dostępny jest w dwóch kolorach: srebrnym i złotym, oraz w kilku rozmiarach (jak u jubilera!). Cena? Wibrator "udający" pierścionek kosztuje 128$, czyli ok. 490 zł.

"Stworzyliśmy Palmę, jako przedmiot do noszenia, ponieważ mamy nadzieję, że to nada początek konwersacji o seksualności. Nie możemy jej dłużej ukrywać, udawać, że istnieje tylko za zamkniętymi drzwiami" - przyznała Polly Rodriguez, CEO marki Unbound.