Kto powinien zostać kolejnym Jamesem Bondem? To pytanie zadają sobie wszyscy fani filmów o Agencie 007 odkąd potwierdzono, że Daniel Craig po raz ostatni wcieli się w tę postać. Swojego kandydata ma Pierce Brosnan, kinowy James Bond w latach 1995-2002, a jest nim Tom Hardy. "Uważam, że Tom Hardy byłby dobrym Bondem. Byłbym szczęśliwy widząc go w tej roli", powiedział Brosnan w rozmowie z magazynem The Mail on Sunday's Event. Ostatnio Hardy wcielił się w postać Ala Capone, a w jego filmografii znajdziemy m.in. serial "Taboo", czy film "Mad Max: na drodze gniewu". Kilka tygodni temu pojawiły się plotki na temat udziału Toma w kolejnym filmie o Bondzie, ale były to dowcip z okazji Prima Aprilis. Coś jest jednak na rzeczy!

Już jest! Nowa piosenka Billie Eilish do Jamesa Bonda. Posłuchaj "No Time to Die >>

"No time to die": zobacz pierwszy teaser nowego Bonda! >>

Nowy Bond z pewnością nie będzie kobietą - ujawnia producentka filmu o agencie 007. Dlaczego? >>

Przypomnijmy, James Bond powróci - kilka miesięcy temu potwierdzono, że trwają prace nad kolejnym filmem o Agencie 007.  Wiadomo również, że po raz ostatni w tę rolę wcieli się Daniel Craig. Brytyjski aktor ujawnił tę informację podczas wywiadu telewizyjnego w "Late Show" u Stephena Colberta. Nowy James Bond trafi do kin 8 listopada 2019 roku. Jak podał The Mirror, prawdopodobnie nowa produkcja o szpiegu z licencją na zabijanie będzie zatytułowana "Shatterhand", a fabułę oparto na książce "Never Dream of Dying" autorstwa Raymonda Bensona (2001 rok). Wiadomo również, że przeciwnikiem Daniela Craiga w nowym filmie będzie Helena Bonham Carter. 

Na liście najczęściej wymienianych aktorów do roli Jamesa Bonda znajdują się także: Henry Cavill, Michael Fassbender, Tom Hiddleston, Luke Evans, Damian Lewis i Idris Elba.