Wiemy, że młody wygląd skóry wymaga zdrowego trybu życia oraz dogłębnego zrozumienia sposobu, w jaki organizm rozpoznaje składniki i z nich korzysta. Istnieje szereg niezwykle ważnych procesów komórkowych wpływających na starzenie się organizmu i w chwili, w której ulegają one zakłóceniu, komórki tracą równowagę i sprawność, a na ciele pojawiają się widoczne oznaki starzenia. Jak zyskać odmłodzony i zdrowy wygląd? Powinnaś codziennie dostarczać swojej skórze wyspecjalizowanych technologicznie substancji, które zapobiegną uszkodzeniom struktury jej komórek. Bez względu na to, czy podlegasz oddziaływaniu utleniaczy z zanieczyszczonego środowiska, czy też innym stresorom takim jak nadmiar cukrów we krwi, każdego dnia narażona jesteś na mikrouszkodzenia wywierające bezpośredni wpływ na blask, poziom kolagenu i elastyny twojej skóry. W efekcie, gdy budzisz się rano i spoglądasz w lustro, widzisz ziemistą cerę i dostrzegasz z rezygnacją kolejną zmarszczkę. Jedynym sposobem na osiągnięcie naturalnej urody, jest zwiększenie zdrowia komórek skóry, a przez to jej zdolności do autoregeneracji.

Detoks na poziomie biologicznym

Od wielu lat w redakcji ELLE testujemy produkty do pielęgnacji naturalnej i obserwujemy prężny rozwój tego sektora rynku beauty. Od pierwszego zetknięcia z produktami australijskiej marki Grown Alchemist, zrozumieliśmy, że w pielęgnacji skóry wytyczają całkiem innowacyjny kierunek. Ich formuły pielęgnacyjne nowej generacji są pełne naturalnych substancji czynnych. Posiadają strukturę molekularną, którą organizm rozpoznaje i w konsekwencji w większym stopniu wykorzystuje. Grown Alchemist holistycznie łączy w swoich laboratoriach moc natury z siłą profesjonalnej kosmetologii. To nasza nowa, tajna broń w optymalizacji naturalnych zdolności organizmu do spowolnienia, a nawet odwrócenia procesu starzenia.

W naszych kosmetycznych na dobre już zagościł preparat, który usuwa z powierzchni skóry nie tylko tradycyjnie zwalczane wolne rodniki tlenowe, lecz również węglowe i azotowe ze wszechobecnego w miastach smogu. Lekko beztłuszczowa formuła serum detoksykującego Grown Alchemist zadziwiła nas swoimi efektami. Jakiego efektu możecie się po nim spodziewać? Przez połączone działanie tri-peptydów i antyoksydantów, już po dwóch tygodniach codziennego stosowania zaobserwowałyśmy, że nasza skóra była głęboko oczyszczona, promiennie elastyczna i nawilżona.

Skorzystaj z tej niepowtarzalnej synergii biologii i chemii kosmetycznej, której efektem jest piękno zamknięte w szykownym opakowaniu, przyjaznym środowisku. Produkty marki Grown Alchemist możesz w Polsce odnaleźć na półkach perfumerii sieci Douglas.