Odkąd książka "Pięćdziesiąt twarzy Greya" E.L. James pojawijła się w księgarniach kobiety na całym świecie oszałały na punkcie tej powieści! Nagle się okazało, że większość z nich marzy w śnie i na jawie o takim mężczyźnie jak Grey.

„Pięćdziesiąt twarzy Greya” trafi do kin!

To była tylko kwestia czasu. Sukcesu książki "Pięćdziesiąt twarzy Greya" nie mogło nie zauważyć Hollywood. Nie tylko dlatego, że od kilku lat modne są ekranizacje książek, choć najczęściej są to dzieła przeznaczone dla nastolatków, ale również ze względu na temat. Wiadomo, seks sprzedaje się najlepiej. Możemy się założyć, że "Pięćdziesiąt twarzy Greya" będzie kasowym hitem roku, jak nie dekady.

Od wielu miesięcy czekamy na informację, które gwiazdy zagrają Anastazję i Greya. Lista nie ma końca, choć fani chyba najchętniej widzieliby w tych rolach Emmę Stone, Matta Bomera lub Iana Somerhaldera. Niestety, nadal nie wiemy kto pojawi się w produkcji "Pięćdziesiąt twarzy Greya"...

Mamy jednak dobrą wiadomość! Jak podają serwisy IMDb i Deadline, reżyserią zajmie się Sam Taylor-Johnson. Brytyjka ma na swoim koncie głównie produkcje krótkometrażowe oraz nominowany do nagrody BAFTA "John Lennon. Chłopak znikąd". Jednak czterdziestosześciolatka znana jest bardziej ze swojego związku z młodszym o 23 lata Aaronem Taylorem-Johnsonem. Para nie tylko przyjęła oba nazwiska, ale ma również dwójkę dzieci (Sam ma jeszcze dwie córki z poprzedniego małżeństwa).

"Sam ma wyjątkową umiejętność do wdzięcznego pokazywania złożonych relacji, takich jak miłość, emocje i seksualna chemia, co czyni ją idealnym reżyserem do pokazania Christiana i Anastazji", stwierdził producent Michael De Luca w oficjalnym oświadczeniu. "Bohaterowie E. L. James potrzebują reżysera, który nie boi się podjąć ryzyka, dlatego Sam była naturalnym wyborem".

Co sądzicie o wyborze producentów "Pięćdziesiąt twarzy Greya"?

 

Więcej:

"Pięćdziesiąt twarzy Greya": wiemy kto NIE zagra w filmie! >>

Gwiazda porno zagra w "Pięćdziesięciu twarzach Greya"? >>

"Pięćdziesiąt twarzy Greya". Kto zagra w filmie? >>