Penélope Cruz przez lata znana była ze swoich długich loków. To był wręcz znak rozpoznawczy hiszpańskiej brunetki. Aktorka po latach zdecydowała się na krótkie cięcie, które jest hitem od lat. Ta modna fryzura podkreśla urodę i odmładza. Naprawdę!

Penélope Cruz obcięła włosy. Nowa fryzura aktorki odmłodziła ją przynajmniej o 10 lat

Ostatnie zdjęcia hiszpańskiej gwiazdy wywołało spore zamieszanie i zdobyło już prawie pół miliona lajków. Penélope Cruz pokazała swoim fanom, jak teraz wygląda. Wiele osób było zaskoczonych, ale pozytywnie. Nowa fryzura Penélope Cruz jest zachwycająca, a przecież aktorka zdecydowała się na klasycznego i bardzo twarzowego boba. Co ciekawe, 46-latka zmieniła swój wygląd w trakcie sesji dla Lancome, której jest wieloletnią ambasadorką. Już nie możemy doczekać się efektów z planu. 

Pod najnowszym postem zobaczycie Penélope Cruz w nowym uczesaniu i różnych typach makijażu. Bob to nie tylko ulubiona fryzura Francuzek. To uczesanie kochają kobiety na całym świecie za ponadczasowość i łatwość w utrzymaniu czy układaniu. Włosy w tym stylu optycznie odejmują lat, a patrząc na Cruz mamy wrażenie, jakby Penélope odmłodniała co najmniej o 10 lat. Nie wierzycie? Zobaczcie post na instagramie aktorki:

Penelope Cruz to nie jedyna gwiazda, która skusiła się na fryzurę w stylu bob. Sprawdźcie, kto jeszcze: