Nowa kolekcja Nite by Ada Fijał marki Born2be

#Nite by Ada Fijał, czyli najnowsza kolekcja marki Born2be na sezon jesień-zima, przedstawiona została za pomocą tajemniczej, hotelowej historii. W kampanii aktorka wciela się w nieposkromioną, nieprzewidywalna i pełną energii kobietę, która udowadnia, że życie na własnych zasadach opłaca się każdemu. Na promujących kolekcję #Nite by Ada Fijał fotografiach, przywołujących na myśl kadry z filmu Quentina Tarantino, aktorka bawi się, tańczy i flirtuje z obsługą. Pełna nieoczywistości i niedopowiedzeń kampania Born2be to opowieść o nocy, podczas której wszystko może się zdarzyć. 

Niezależna, świadoma siebie, lecz jednocześnie podchodząca do życia z dystansem. Jednym słowem, nieprzewidywalna. Taka jest  definicja kobiety w najnowszej kampanii marki Born2be.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez born2be (@born2be_pl) Paź 20, 2019 o 8:01 PDT

W kolekcji #Nite znajdziemy dużo odniesień do mody z lat 70. Kolorowe, sztuczne futra i spodnie z rozszerzanymi nogawkami współgrają z ekscentrycznym, wyrazistym stylem Ady Fijał. Zwierzęce wzory, które także pojawiają się w kolekcji #Nite, oraz plecione dzianiny, krata i plisy to silne trendy sezony jesień-zima 2019/2020, które często powtarzały się na wybiegach wielkich domów mody.

W linii znalazło się także wiele modnych dodatków. Wykonane z ekologicznej, teksturowanej skóry botki, białe śniegowce i torebki wyglądem przypominąjace skórę krokodyla to jesienno-zimowe must have w szafie każdej fashionistki.