Wystarczy, że coś założy albo zrobi sobie kolejne selfie. Wygląd i stylizacje Jennifer Lopez komentują wszyscy, a całość podgrzewa jej najnowszy związek. Relacja z Benem Affleckiem jest szczegółowo opisywana i co chwilę do sieci trafiają kolejne fotografie pary. Tym razem jednak nie będziemy plotkować na temat tego romansu. Okazuje się, że nawet manicure JLo staje się internetowym trendem. 

Paznokcie w stylu Jennifer Lopez są ostatnim hitem w internecie. Z łatwością zrobisz je w domu

Przyzwyczailiśmy się do jej kolorowych i seksownych stylizacji, ale jeśli chodzi o mani to Lopez wybiera klasykę. Potwierdza to Tom Bachik, który zamieścił ostatni manicure Jennifer na swoim instagramie. Słynny manikiurzysta gwiazd (na liście jego klientek są też Selena Gomez, Margot Robbie, Olivia Rodrigo, Hailee Steinfeld i Camila Cabello) podał również nazwę lakieru, którego użył na dłoniach popularnej wokalistki. Chodzi o Bio Seaweed Gel w odcieniu "Be The Light". Delikatnie mleczny, ale i podkreślający naturalny kolor płytki. Niestety marka nie jest dostępna w naszym kraju, ale podobny kolor znajdziemy w ofertach innych popularnych marek.

Zauważyliście kształt paznokci Jennifer Lopez? Amerykanka jest fanką owalnego manicure, które sprawdzą się zawsze bez względu na okazję czy nasz styl. W prostocie tkwi siła!