Sir Paul McCartney i jego zespół odwiedzili chyba wszystkie możliwe zakątki świata, a tym razem ponownie wracają do Polski! W ramach The "FRESHEN UP" Tour 2018 juz w grudniu odwiedzą Kraków i będzie to ich pierwsza wizyta w tym mieście. 

Czego spodziewać się po koncercie? Na występie Paula McCartneya z pewnością usłyszymy największe hity muzyka - zarówno te solowe, jak i z zespołów Wings czy The Beatles, ale też utwory z nowego albumu "Egypt Station", którego premiera zaplanowana jest na 7 września. To jego pierwsza trasa od czasu "One On One Tour" z przełomu 2016/2017 roku. Wcześniej Paula McCartney pojawił się w Polsce tylko raz, w 2013 roku, kiedy dał niesamowity koncert w Warszawie. 

Zawsze chciałem zobaczyć Kraków ponieważ słyszałem o nim wiele wspaniałych rzeczy. Świetnie się bawiliśmy podczas naszej ostatniej podróży do Polski, więc wiemy, że będzie to kolejna wyjątkowa noc dla nas. Nie możemy się doczekać powrotu - Get ready to rock Poland! - Paul McCartney

Zanim przyjedzie do Europy, McCartney zagra m.in. cztery koncerty w Kanadzie i pojawi się na festiwalu Austin City Limits w Stanach Zjednoczonych. Jesteście gotowi na prawie trzy godzinne show utworów z przełomu ostatnich 50 lat? Oto, co powinniście wiedzieć przed koncertem!

Paul McCartney w Polsce: data i miejsce

Koncert odbędzie się 3 grudnia 2018 r. w TAURON Arena Kraków.

Paul McCartney w Polsce - bilety

Wejściówki na koncert będzie można kupić w dwóch turach: zarejestrowani użytkownicy LiveNation.pl wezmą udział w przedsprzedaży 19 lipca między 10:00 a 22:00. Sprzedaż ogólnopolska ruszy dzień później - 20 lipca o godzinie 12:00, również na stronie organizatora.