Jeśli wydawało wam się, że w tych szczególnych czasach moda zrobiła sobie wakacje, śpieszymy z wyjaśnieniami. Jak my wszyscy, nasza branża bez wątpienia musi stawić czoła nowym wyzwaniom, jednak nie oznacza to wcale, że całkowicie da nam o sobie zapomnieć. Wręcz przeciwnie! Być może pragnienie piękna, także tego wyrażanego za pomocą ubrań, jest teraz paradoksalnie silniejsza niż kiedykolwiek. Inicjatywa #strojesięnahomeoffisie Karoliny Limbach to tylko jedna z akcji mobilizująca do nie popadania w stylizacyjną rozpacz podyktowaną szczególnymi warunkami codziennego funkcjonowania, z jakimi przyszło nam się mierzyć z powodu pandemii Covid-19. Wciąż potrzebujemy zaspokajających nasze potrzeby estetyczne bodźców i inspiracji, a jedną z nich stanowi właśnie najnowszy post Jessiki Mercedes.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jessica Mercedes Kirschner (@jemerced) Mar 31, 2020 o 12:59 PDT

Pastelowy look blogerki składa się z różowego płaszcza od Charlotte Simone, pudrowej torebki zwanej bagietką z metką By Far, białego t-shirtu z kolorowym nadrukiem od Chanel oraz najpopularniejszych w całym Internecie sneakersów od New Balance (to model 530, o którym więcej informacji znajdziecie między innymi tutaj>>). Stylizacja nie byłaby kompletna bez miętowych spodni z oryginalnym haftem w... łabędzie. To właśnie o nie obserwatorki @jemerced najczęściej dopytują w komentarzach pod fotografią. A mowa o unisexowym modelu "Lazy Oaf Swan Song Corduroy Pants" pochodzącym z oferty brytyjskiej marki Lazy Oaf. Brand założony przez Gemmę Shiel już od 2001 roku zrzesza miłośników nietypowych rozwiązań oraz wyrazistych printów i barw niepoddających się stylizacyjnej sztampie.  Słowem, modowych indywidualstów z całego świata. 

Lazy Oaf Swan Song Corduroy Pants, €95.64 / Lazy Oaf

Spodnie, w których Jessica Mercedes pozuje na Instagramie wciąż możecie kupić na oficjalnej stronie marki, a także za pośrednictwem najsłynniejszej międzynarodowej platformę sprzedaży online, czyli Asos.com. Cena? 95,64 EUR. Subtelny odcień pistacji, zaraz obok rozbielanej jagody inaczej zwanej lilią, to jeden z najbardziej pożądanych kolorów sezonu. Doskonale wygląda solo, noszony od stóp do głów, oraz w zestawieniu innymi pastelami, a nawet z paletą barw podstawowych, takich jak biel i czerń. Jeśli więc wspomnianych spodni nie uda wam się upolować przed osiągnięciem statusu "sold out", wróćcie do nas i zajrzyjcie poniżej, gdzie stworzyłyśmy przegląd najciekawszych alternatyw od ręki (oczywiście wirtualnie) dostępnych w Polsce: 

Czytaj też: Jessica Mercedes w stylizacji, przez którą jeszcze bardziej nie możemy doczekać się wiosny. Gdzie kupić modne sukienki w stylu popularnej blogerki?