SteamPod 3.0 to trzecia generacja opatentowanej prostownicy parowej od L'Oréal Professionnel Paris. Na czym to właściwie polega? Urządzenie wykorzystuje technologię parową Steam Tech - do specjalnego zbiornika wlewamy wodę destylowaną, wybieramy temperaturę dostosowaną odpowiednio no naszego rodzaju włosów, a następnie postępujemy tak, jak w przypadku klasycznej prostownicy. 

Po co to wszystko? Prostownica do włosów SteamPod 3.0 została opracowana tak, aby jednocześnie pielęgnować i stylizować włosy. Dzięki niej pasma nie tylko stają się 2 razy gładsze w 2 razy krótszym czasie* (w porównaniu do klasycznej prostownicy), ale także zachowują swoją naturalną grubość i mięsistość. Zastosowanie pary pozwala zachować włosom również wilgotność, dzięki czemu po stylizacji nie puszą się one nawet przy wysokiej wilgotności powietrza. To prawdziwa rewolucja wśród urządzeń do stylizacji! Nam szczególnie podoba się w niej to, że po wyprostowaniu włosy są tak miękkie, jak po wieloetapowym zabiegu pielęgnacyjnym w profesjonalnym salonie fryzjerskim, a na włosach nie widać charakterystycznych odcięć, które często pojawiają się podczas prostowania. Dodatkowo, testy potwierdzają, że SteamPod 3.0 od L'Oréal Professionnel Paris oferuje aż do 78% mniej uszkodzeń włosów**, niż nasza klasyczna prostownica i doskonale chroni kolor. 

Innowacja

O tym, że SteamPod 3.0 to produkt absolutnie innowacyjny świadczy także fakt, że w jej konstrukcji zastosowano podwójną technologię - powłoka o wysokiej odporności i struktura płytek umożliwia płynne ruchy z odpowiednim naciskiem na włosy. Prostownica posiada również inteligentną kontrolę ciepła - 3 opcje ustawień od 180°C do 210°C i bardzo wygodny, rotacyjny kabel, który niezwykle ułatwia proces stylizacji. 

Nie możemy nie wspomnieć również o designie. Nie dość, że prostownica jest naprawdę smukła i lekka (w końcu!), to jeszcze wygląda naprawdę elegancko, jak profesjonalne prostownice fryzjerskie. Zwróćcie też uwagę na wersję z czerwonym pokrowcem "Love" - prawdziwa miłość!

Proste czy kręcone? 

Nie od dziś wiadomo, że prostownica to urządzenie wielofunkcyjne. Poza efektem idealnego wygładzenia potrafi wyczarować na włosach również drobne loki, Hollywoodzkie fale czy beachy waves. Dziś, razem z marką L'Oréal Professionnel Paris przygotowałyśmy przepisy na 2 looki - łatwo i szybko odtworzycie je przy pomocy SteamPod 3.0, którą śmiało można określić jako prostownico-lokówka

Prosty Look: 

Najlepszy efekt osiągniesz, prostując włosy sekcja po sekcji (im cieńsza warstwa włosów, tym bardziej precyzyjny rezultat). Prostuj każde pasmo powoli, przesuwając urządzeniem od nasady po końce włosów. W ten sposób każdą sekcję możesz prostować tylko raz!

Zakręcony look: 

Zawsze dziel włosy na sekcje i rozczesz je. Dla efektu naturalnych fal, umieść cienkiej grubości pasmo włosów po środku płytek i owiń je dookoła urządzenia. Następnie obróć urządzenie przy jednoczesnym ruchu w dół. Kiedy już to zrobisz, pozwól włosom ostudzić się przed roztrzepaniem ich lub czesaniem. W zależności od grubości włosów, zastosuj 1-2 krople serum SteamPod.

I teraz, odpowiadając na pytanie, które pewnie wszystkie sobie teraz zadajecie - prostownicę parową SteamPod 3.0 znajdziecie w sklepie internetowym friser.pl.

PS Aktualnie prostownica jest objęta promocją! 

* test instrumentalny vs klasyczna prostownica
** test instrumentalny vs klasyczna prostownica po 15 użyciach