Co roku z niecierpliwością czekamy na Open'er Festival. Najlepsze zagraniczne i polskie zespoły, ganialni wokaliści, świetna atmosfera, kino, teatr, wystawy... można tak wymieniać i wymieniać. W tym roku nawet pogoda dopisała! Deszcz padał tylko jednego dnia.

Wiadomo, imprezy plenerowe rządzą się własnymi prawami. Trzeba być przygotowanym na wszystko, nie tylko na zmienne warunki atmosferyczne. Przed wyjazdem udało nam się na szczęście dobrać festiwalową garderobę w River Island

Zaopatrzone w aparaty Nikon codziennie szukałyśmy stylowo ubranych ludzi. Wielu z was pisało, że osoby na zdjęciach są ubrane podobnie. Musicie jednak pamiętać, że kurtki skórzane czy kalosze niejeden raz uratowały życie openerowiczom. Z każdym kolejnym dniem festiwalowicze byli coraz bardziej kolorowi i skłonni do szaleństwa z modą.

Gdy nie bawiłyśmy się na koncertach zwiedzałyśmy Trójmiasto dzięki nawigacji Orange na tabletach Sony Xperia Z. Naszą ulubioną "miejscówką" została Zatoka Sztuki w Sopocie, idealne miejsce na relaks na plaży.

Zobacz nasz pamiętnik festiwalowy: Open'er Festival 2013 >>

 

Więcej:

Modne Trójmiasto >>

Moda na Open'erze, czyli Fashion Stage >>

Moda festiwalowa na Open'erze >>