Chociaż do nadejścia kalendarzowej jesieni zostało nam jeszcze trochę czasu, to pogoda wyraźnie daje nam znać, że pożegnanie z latem nadchodzi nieubłaganie. Końcówka sierpnia to jednak czas nie tylko zmian pogodowych, ale również moment, w którym marki modowe prezentują szerokiej publiczności swoje kolekcje na sezon jesienno-zimowy. Jedną z tych marek jest Pako Lorente.

Pako Lorente na jesień i zimę 21/22

Pako Lorente podąża trendem ostatnich kilkunastu miesięcy, którym jest swoboda. Wielu producentów coraz chętniej zaciera granicę pomiędzy ubraniami bardziej formalnymi, a wygodnymi. Z oficjalnej informacji prasowej dowiadujemy się bowiem, że „Pako Lorente na równi z designem postawiło komfort użytkowania, pozwalający łatwiej znieść zmienne w sezonie jesienno-zimowym warunki pogodowe. W kolekcji pojawiają się tkaniny gwarantujące wygodę – niezwykle lekkie i miękkie, a jednocześnie dające ciepło. Wyraźne struktury matowych wełen oraz dzianin spotykają się tu z tkaninami o technicznym charakterze. Marka niezmienne przykłada także najwyższą wagę do jakości tkanin. I tym razem sięgnięto po rozwiązania od renomowanych, sprawdzonych dostawców.”

W ofercie Pako Lorente na sezon jesień-zima 21/22 znalazły się między innymi wzorzyste koszule, jednolite kolorystycznie golfy oraz płaszcze, a także spodnie i koszule jeansowe, marynarki oraz elementy bardziej casualowe, takie jak puchowe kurtki i kolorowe czapki. Paletę kolorów w kolekcji Pako Lorente definiują barwy ziemi – neutralne jasne i ciemne odcienie grafitów i szarości, beżu oraz granatu.

Najświeższe propozycje marki Pako Lorente to odpowiedź na potrzeby współczesnych mężczyzn, którzy nie boją się wyrażać siebie poprzez niebanalne rozwiązania modowe. Niezwykle ważne było dla nas, by zaprezentować się od nieco innej, mniej zobowiązującej strony, jednocześnie pamiętając o szlachetnym krawiectwie i ponadczasowych rozwiązaniach najchętniej wybieranych przez mężczyzn. Marka Pako Lorente to dziś produkty nie tylko na wyjątkowe okazje, lecz również na co dzień. Różnorodność linii sprawia, że zabawa modą i łączenie pozornie niewspółgrających produktów staje się z nami jeszcze prostsza i przyjemniejsza

– mówi Izabela Czarzasta, Product Manager Pako Lorente.

Choć w asortymencie pojawiły się mniej zobowiązujące zestawienia takie jak bluzy z kapturem, czy dresowe spodnie, firma pozostaje wierna swoim korzeniom, tym samym pamiętając, że koszule to wciąż najchętniej wybierany element garderoby każdego mężczyzny.

Więcej informacji na temat najnowszej kolekcji można znaleźć na pakolorente.com.