Artykuł promocyjny

Korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej dla wielu z nas stało się naturalną częścią pielęgnacji. Oczywiście, tak jak w przypadku każdego trendu, oczekiwania pacjentów zmieniają się wraz z coraz większą popularyzacją dostępności wybranych zabiegów. Na co zatem zwracają uwagę?

Z mojego doświadczenia jako lekarza wynika jasno, że ich oczekiwania dotyczą widocznych ale jednocześnie naturalny rezultatów zabiegów. Pacjenci chcą aby ich twarze i ciała oparły się upływowi czasu nie zdradzając przebytych procedur. To jednak nie wszystko. W naszym zabieganym świecie oferowane zabiegi mają być szybkie, nie wymagające długiej rekonwalescencji i jednocześnie bezpieczne. W odpowiedzi na tak sprecyzowane i trudne do realizacji oczekiwania w mojej praktyce zdecydowałam się na najnowocześniejsze rozwiązanie dostępne na rynku profesjonalnych urządzeń laserowych.

Ten unikalny laser medyczny klasy 1c wynosi możliwości terapeutyczne oraz standardy zabiegów na niespotykany dotąd poziom. Wszystko dzięki możliwości połączenia w trakcie jednego zabiegu laseroterapii z podaniem składników aktywnych do wybranych warstw skóry. Ta futurystyczna technologia bazuje na pulsacyjnej pracy lasera tworzącego w skórze pacjenta mikropory. Za ich pomocą od razu możemy suplementować wybrany składnik bez względu na wielkość jego cząsteczki np.: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy lub osocze bogatopłytkowe. Co więcej wchłanialność podanych substancji aktywnych jest ponad stukrotnie wyższa w porównaniu do metody transdermalnej. Już sam ten fakt pomaga wyobrazić sobie jak szybkie i wyraźne, a jednocześnie naturalne będą rezultaty zabiegu. Obrazu dopełnia także fakt, iż mikropory zajmują zaledwie od 1% do 15% powierzchni zabiegowej, dzięki czemu regeneracja przebiega ekspresowo gwarantując tak pożądaną dyskrecję zabiegu. Wiele osób może już po jednej nocy odpoczynku wrócić do swoich zajęć bez oznak wizyty na zabiegu laseroterapii. Przeciętnie pełna rekonwalescencja kończy się po dwóch dniach, a w jej trakcie dalej obserwujemy wzmożone wchłanianie składników aktywnych do skóry. Przy tych parametrach laser gwarantuje pełne bezpieczeństwo i brak ryzyka powikłań pozabiegowych.

Zabiegi z P.L.E.A.S.E.® Professional rekomendujemy każdemu kto pragnie szybko przywrócić swojej skórze młodzieńczy wygląd, zdrowy koloryt i jędrność. Idealnie sprawdzają się one zarówno w delikatnych zabiegach dla osób młodych jak i w intensywnej terapii skóry dojrzałej. Oto jakość laseroterapii, która zaskoczyła nawet największych profesjonalistów w branży!

Dr Monika Bujanowska

Lekarz medycyny estetycznej, internista

 

Więcej o laserze na: https://etancelle.pl/p-l-e-a-s-e-professional/