Tegoroczny powrót do szkoły można bez wielkiej przesady określić mianem powrotu do normalności. Nauka w szkołach będzie bowiem przebiegać tak, jak to miało miejsce w roku 2019 i wcześniej. Oznacza to, że uczniowie oraz ich rodzice musieli wyposażyć się w niezbędne narzędzia odpowiednio do szkoły i pracy.

Naprzeciw oczekiwaniom obu wspomnianych wychodzi Komputronik, który przygotował promocję „Zyskasz z pewnością”. Znalazły się w niej urządzenia, które pomogą uczniom zarówno w aktywnościach ściśle związanych z nauką, jak i tymi pozaszkolnymi. Ze wszystkich dostępnych w ofercie sprzętów postanowiliśmy wyróżnić 5, które naszym zdaniem prezentują się najciekawiej.

Laptop HP Pavilion 15-eg0096nw

Jeszcze kilkanaście lat temu komputer kupowany „do nauki” w rzeczywistości służył przede wszystkim rozrywce. Teraz czasy się zmieniły i ten sprzęt stał się niezbędnym dla praktycznie każdego ucznia. Na ten konkretny model warto zwrócić uwagę z powodu wydajnych podzespołów (procesor Intel Core i5 najnowszej, jedenastej generacji, 8 GB pamięci RAM oraz dysk SSD o pojemności 512 GB) oraz atrakcyjnej ceny – został bowiem przeceniony aż o 600 złotych.

Smartwatch Garmin Venu Sq Music

Powrót do szkoły oznacza także powrót do zajęć wychowania fizycznego. Aby monitorować postępy w ćwiczeniach, warto zaopatrzyć się w sportowy zegarek, taki jak omawiany Garmin. Smartwatch potrafi nie tylko śledzić aktywności w wielu dyscyplinach sportowych, ale też posiada szereg innych, przydatnych funkcji. Oprócz dość standardowego alarmu, krokomierza i stopera mamy też wbudowany pulsoksymetr, dzięki któremu można sprawdzić poziom natlenienia krwi.

Smartfon POCO X3 Pro 8/256GB

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dzisiejszym świecie bez smartfona. Ten konkretny model jest przedstawicielem marki POCO, która należy do Xiaomi – w jej ramach powstają urządzenia, które pod wieloma względami są bliskie modelom flagowym, a z drugiej są oferowane w relatywnie niskich cenach. POCO X3 Pro został dodatkowo objęty promocją, dzięki której można go kupić za 100 zł taniej.

Drukarka HP DeskJet 3762 AiO

Drukarka to urządzenie, które przydaje się w praktycznie każdym domu, a już szczególnie w takim, w którym mieszkają uczniowie. DeskJet 3762 AiO to sprzęt, który nie tylko drukuje dokumenty, ale również posiada funkcję skanera oraz kserokopiarki.

Fotel California Access Office

Proces nauki odbywa się nie tylko w szkolnych ławach, ale również w domu. Warto o tym pamiętać i zaopatrzyć się w fotel, dzięki któremu proces odrabiania zadań domowych będzie się odbywał z jak największą dbałością o kręgosłup. A że jest to sprzęt dedykowany graczom, to sprawdzi się również podczas odpoczynku od szkoły.

Kupując sprzęt w Komputronik można wiele zyskać. Gwarantują to zakupy na raty i usługi dodatkowe. Podczas akcji mamy do wyboru aż trzy rodzaje rat: 10 rat RRSO 0%, 20 rat RRSO 0% z Gwarancją Beztroski, czyli dodatkowym ubezpieczeniem lub 20 rat z odroczeniem pierwszej płatności aż o 6 miesięcy. Wszyscy klienci mogą także skorzystać z usługi konfiguracji nowego sprzętu i pomocy zdalnego informatyka z rabatem w wysokości 50%.