Oscary 2022: Meghan Markle i książę Harry 

Czy książę Harry i Meghan Markle wezmą udział w 94. ceremonii wręczenia Nagród Akademii Filmowej? Okazuje się, że słynna para dostała propozycję wystąpienia na scenie oraz wręczenia statuetek za najlepszy film (i to jeszcze pod koniec zeszłego roku!). Póki co nie wiadomo jednak, czy zdecydują się przyjąć zaproszenie i zaprezentować w takiej roli na przyszłotygodniowym wydarzeniu. Na oficjalną informację trzeba będzie jeszcze poczekać i ich obecność nie jest aż tak pewna tym bardziej, że para wycofała się ostatnio z przyjazdu na memoriał żałobny księcia Filipa w Londynie. Ceremonia wręczenia Oscarów 2022 odbywa się w nocy 27 marca z niedzieli na poniedziałek, dokładnie na dwa dni przed rodzinną uroczystością.

Słynny polski projektant stworzy oscarową sukienkę! Jego kreację założy aktorka nominowanego filmu "Sukienka">>

Serwisy plotkarskie podają, że początkowo Harry i Meghan mieli dostać zaproszenie do wręczenia statuetki dla najlepszej aktorki (co wiązałoby się z ich działaniami na rzecz praw kobiet), jednak zmieniono im kategorię, kiedy Kristen Stewart została nominowała za film "Spencer" o życiu księżnej Diany.

Oscary 2022: czy Jessica Chastain nie pojawi się na czerwonym dywanie przez kontrowersyjne decyzje organizatorów?>>

Oscary 2022: wszystko, co powinniście wiedzieć o tegorocznej gali. Nominacje, prezenterzy, data rozdania nagród i kontrowersje>>

___________
W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.