Czekacie na Oscary? Amerykańska Akademia Filmowa ujawniła kolejny szczegół dotyczący kolejnej ceremonii. Pod koniec wakacji głośno było o nowej kategorii. Złota statuetka miała zostać przyznana również za "wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie filmów popularnych". Miesiąc później organizatorzy wycofali się z tego pomysłu. Na dodatek, sama gala ma być krótsza (nie wszystkie wręczenia nagród zobaczymy na wizji, będą wręczane podczas przerw reklamowych). Znamy również nazwisko osoby, która poprowadzi Oscary 2019.

Oscary 2019: Kevin Hart poprowadzi 91. ceremonię wręczenia nagród

"Przez lata pytano mnie, o to czy kiedykolwiek będę gospodarzem Oscarów, zawsze odpowiadałem to samo... Zawsze mówiłem, że byłaby to dla mnie życiowa szansa, która zdarzy się w odpowiednim momencie. Jestem szczęśliwy, że mogę w końcu przekazać, że ten dzień w końcu nastąpi" - napisał kilka godzin temu Kevin Hart na Twitterze i Instagramie. 39-latek Kevin Hart był już dwukrotnie gospodarzem rozdania nagród MTV Video Music Awards, a w jego filmografii znajdziemy takie tytuły jak "Jumanji: Przygoda w dżungli", "Agent i pół", "Polowanie na drużbów", czy "Myśl jak facet". W poprzednich latach Oscary prowadzili m.in. Jimmy Fallon, Seth MacFarlane, Billy Crystal, Jimmy Kimmel, David Letterman, Anne Hathaway i James Franco, Steve Martin, Whoopi Goldberg, Chevy Chase, czy Ellen DeGeneres.

Oscary 2019 odbędą się 24 lutego, będzie to 91. gala w historii tych nagród.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

For years I have been asked if I would ever Host the Oscars and my answer was always the same...I said that it would be the opportunity of a lifetime for me as a comedian and that it will happen when it’s suppose to. I am so happy to say that the day has finally come for me to host the Oscars. I am blown away simply because this has been a goal on my list for a long time....To be able to join the legendary list of host that have graced that stage is unbelievable. I know my mom is smiling from ear to ear right now. I want to thank my family/friends/fans for supporting me & riding with me all this time....I will be sure to make this years Oscars a special one. I appreciate the @TheAcademy for the opportunity ....now it’s time to rise to the occasion #Oscars

Post udostępniony przez Kevin Hart (@kevinhart4real) Gru 4, 2018 o 5:01 PST